Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elment inni?

Figyelt kérdés

Veszekedtünk, és egy jó ideje nem írt vissza..alapból azon (is)veszekedtünk, hogy én hova mehetek, meg hova nem (mármint duzzogott, hogy bulizni akarok menni), de alapból azért akartam bulizni menni, mert ő azt mondta, hogy ne menjek hozzájuk, mert zavarnám őt..

Most meg b.szik visszaírni, és simán kinézem belőle, hogy direktből elmegy valahova jól berúgni.

Aztán a nagy féltékenységében-félelmében meg még a végén ő csal meg engem..

De vajon tényleg leléphetett otthonról, vagy csak nem ír..

26éves, de mellettem nagyon ritkán megy el inni-bulizni..


2013. jan. 12. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnét tudjuk hová ment?
2013. jan. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen,láttam a kocsmában.
2013. jan. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy csak bevágta a durcát és azért nem ír vissza, vagy tényleg dolga van és lehet azért mondta hogy zavarná őket. Kitudja. Jobb ha lenyugszol aztán holnap írsz neki tiszta fejjel, normálisan.
2013. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 QueenRavenna ***** válasza:
Kupiba ment k*rvázni.
2013. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!