Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmagyarázná ezt nekem valaki? Elképesztő. Kicsit hosszú de. Légyszi.

Figyelt kérdés
Az még oké, hogy a barátom lemondja a mai talt, mert túlórázni kell neki melóba, majd jön holnap, megértettem. Állítólag egész délután nyomja a szunyát, mert hogy egész éjjel meló. De hogy miért nem tud dobni egy smst, felhívni esetleg mielőtt beérne melóba? Ilyen még nem volt... Persze felhívtam, beszéltünk, veszekedtünk, most én vagyok a hisztis, és mi van ha most egyszer én hívtam fel? Persze ő NEM TUDJA mért nem hívott, de szeret tiszta szívéből, ne kezdjem a hülyeséget, leteszi mert megjött az autóbusz és ennyi. Soha életébe nem mondott olyant, hogy szeret tiszta szívből... Ez akkor most mi? Tutira megcsal de nagyonbrutálul vagy én vagyok paranoiás?
2013. jan. 12. 22:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Össze se jöttem volna a nőmmel, ha állandóan ilyen miatt rinyál. Nagyon utálom a status reportos üzeneteket, meg hívásokat. Munkatársaim között látok elég ilyet. Megbeszélünk minden találkozókor a következő találkát és üzeneteket szoktunk csak írni egymásnak. Hívás, sms ritka. Személyesen jobb. Ezzel engem ki is lehetne kergetni a világból, ha nekiállna hisztizni, hogy miért nem hívtam fel mikor beértem melóba.

Szerintem hisztis vagy és paranoiás. Ezen kívül bizalmatlan és nem vagy képes kommunikálni a barátoddal, mert akkor ezt vele beszélnéd meg és nem tőlünk várnál véleményt, hogy megcsal-e.

Ebben a kapcsolatban nagy gondok vannak. Vagy a bizalmatlanságod vagy a hűtlensége fogja gallyra tenni a kapcsolatot. Én arra fogadok, ha megcsal a te hülyeséged miatt tette.

28F

2013. jan. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Megbeszélem én vele...holnap.
2013. jan. 12. 23:24
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy komplett, már ne is haragudj. Itt nincs mit megbeszélni, max bocsánatot kérsz, és megígéred, hogy ezentúl nem zaklatod folyton telefonon. Tök felesleges ilyenen veszekedni, hogy miért nem hívott. Ki vagy te, a főnöke, hogy állandóan le kell jelentkeznie nálad? Dél óta nem beszéltetek, jóságos ég...Pfff
2013. jan. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!