Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom megérteni a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom megérteni a páromat, mert én nem igazán tudok ki igazodni rajta! Mi a probléma?

Figyelt kérdés
Már 3 éve élünk együtt 37 éves vagyok és nem egy eldobni való nő szerintem!A lényeg,hogy körülbelül egy éve nem közeledik hozzám,ha akarok valamit akkor én kezdeményezek,de akkor sem mindig történik meg a dolog!Próbáltam megbeszélni vele a dolgot,de általában veszekedésbe torkollik a dolog!Mindig arra hivatkozik,hogy tele vagyunk problémákkal,lásd itt anyagiak vagy a gyerekkel kapcsolatosan.Tini a fiam és hát sok a gond vele,na meg mostanában olyat mondott,hogy a retek zavarja!!!!!!!!!!!A retek annyiból áll,hogy porosak a polcok,ami nem is csoda hiszen ahol lakunk szinte óránként porolhatnék!Már a kutyákra is hivatkozott,de könyörgöm mióta együtt vagyunk megvannak!Azt hittem van valakije,de nem hiszem,hogy lenne,hiszen ideje sem lenne,mert mikor nem dolgozik akkor vagy a szüleinél van vagy velünk!Mondtam neki,hogy ez így nem lesz jó,erre ő azt mondta,hogy ő is sok mindent kért tőlem amit nem tartottam meg,kérdeztem tőle akkor mondjad,erre azt mondta például nem beszéltem a gyerek apjával,meg nem intéztem el az önkormányzati dolgokat meg ilyesmi!De könyörgöm ezt,hogyan lehet összehasonlítani a nemi vággyal?????????Már nem tudom mire gondoljak,de fáj,mert úgy érzem nem vagyok kívánatos a számára!Abban nem kételkedek,hogy szeret,de valahogy a szexualitás hiányzik nekem,és nem sűrűn akarom,mert szerintem heti egyszer az nem nagy kérés,de hogy állandóan én kezdeményezzek az már számomra megalázó!
2013. jan. 13. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezzel az emberrel neked vége a kapcsolatodnak.Idő kérdése, hogy mikor fog lépni.Akár van 3., akár nincs.
2013. jan. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam,hogy lassan vége lesz csak idő kérdése4De akkor minek küldözget olyanokat facebookon,hogy te vagy az életem meg Hiányzol!ezt nem értem nála!
2013. jan. 13. 09:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert valószínűleg még magában nem zárta le a dolgokat, és nosztalgiásan hiányzik az egész régi világ - de közben meg már szeretne szabadulni, és ezért veszik beléd.


Még próbálkozz egy picit, aztán ha nem, akkor mind a ketten jobban jártok, ha emberként különváltok.

2013. jan. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
persze azért én is megpróbálom még helyre hozni,mert azért kettőn áll a vásár.De ha nem megy akkor nem kell erőltetni csak tudjátok olyan rossz,hogy így történik.Ha mindent megteszek és azután sem hajlandó akkor sajnos nincs mit tenni! :( De azért köszönöm!
2013. jan. 13. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!