Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jó ez neki? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó ez neki? Nem tudom megérteni!

Figyelt kérdés

Párom 29 éves és néha képes ugy viselkedni, mint valami tinédzser. A legidegesítőbb szokása számomra, az hogy ha megimserkedünk valakivel, lényegtelen ha csak egyszer látta is már veszi is fel a facebook ismerősei közé. Mintha az lenne a lényeg, hogy minél több ismerőse legyen. Persze ezeket a jelöléseket már egy-két nő félreértette, próbálkzásnak vette és konfliktusunk is volt miatta. De továbbra sem hagy fel ezzel a "szórakozásával".

Képes a semmiről elbeszélgetni olyan emberekkel akiket nem is ismer. Holott élőszóban nagyon csendes. Szinte alig lehet vele kommunikálni. Bárki bejelöli visszajelöli az illetőt egyáltalán nem számít neki, hogy esetleg nem is ismeri.

Chatel, lájkoltag és élvezi hogy lájkolják a posztjait, képeit. Legújabban, miután kértem hogy ne posztoljon ki minden jelentéktelen dolgot az üzifalára mindent kitesz. (Csakhogy engem idegesítsen!)

Már nem tudom mit mondjak neki, mert ha megkérem rá csak azért is csinálja. Egyik fülén be, másikon ki.

Nem arról van szó, hogy ez hatalmas vétek lenne, csak rendkívül gyerekesnek találom és idegesítő is hogy ha megakarok tudni valamit a páromról az üzifalát kell olvasgatnom.

Nem értem miért jó ez neki?! Megunja ezt valaha is?

Sokat dolgozik, heti több alkalommal hobbijának hódol, de facebook nélkül lassan élni sem tud.

Mit gondoltok?


2012. jan. 3. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, hogy 29 évesen egy nagy gyerek. Az ő tinikorában nem volt Facebook, most éli ki magát. Ne foglalkozz ezzel, szerintem. Viszont, hogy te semmit nem is tudsz róla azért az elgondolkodtató:)) Na, erről beszélgethetnétek, talán a facebookon....
2012. jan. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem te kérdezted ugyanezt bő fél éve? ha azóta sem változott meg és téged azóta is idegesít, ennek nem lesz jó vége. ülj le vele és tudatosítsd benne, h ezt nem tudod elviselni. más nőnek nem feltétlenül okozna gondot, de neked igen és ezzel mindkettőtöknek szembe kell néznie. muszáj megbeszéletek és változtatnotok, különben (ha te vagy az a lány) szép lassan aláássa a kapcsolatotokat
2012. jan. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most gondold át magadban a következő kérdéseket:

A párod munkakerülő? Iszik? Drogozik? Játékgépezik? Ver téged? Komolyan a facebookos életén rágódsz?

2012. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát amúgy tényleg elég idegesítő, hogy mindent innen lehet megtudni :D érdekes, szerintem ülj le vele beszélgetni, mond el neki a problémádat, amúgy meg le lehet tiltani az oldalt :)
2012. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én párom is 29 éves, és ő is úgy viselkedik mint valami gyereke.

Neki meg az a rossz szokása, hogy grimaszol. Rájön,és van hogy nem bírja abbahagyni, idétlen fejeket vág, meg fingik, böfög, ha nem szólok hozzá egész este, akkor is csinálja.

Hát többek között ezt is meguntam. És otthagytam.

2012. jan. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ásd el magadXD
2012. jan. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Macs1209 ***** válasza:

Én is nemrég múltam 30, de valahogy egyáltalán nem érdekel facebook. Mit jelölgessek boldog-boldogtalant, plusz engem se jelöljön az, akinél mondjuk a sarkon veszem a cigit. Mi értelme? Hiába van facebookon 500

ismerősöd, ha sz@rba kerülsz, egyikre se számíthatsz,

csak aki a barátod. Vagyis akivel facebook nélkül is

jól megvagy.

2012. jan. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!