Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exemre rá jött az igazat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exemre rá jött az igazat mondhatnék, akkor most tényleg ennyire buta?

Figyelt kérdés
Most mondta el,hogy azért szakított,mert már annyit tűrt szó nélkül,hogy nem akart többet.Nem az lett volna értelmes,hogy megpróbáljuk megbeszélni,és nem csak egyből szakítani?

#gdnsg
2013. jan. 13. 16:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
De, az lett volna a normális, és igen, tényleg ennyire buta.
2013. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Te sem vetted észre, hogy sok mindent el kell tűrnie. Szóval te is legalább annyira buta vagy.
2013. jan. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Most meg én vagyok a szemét meg a gonosz a szemében...Nem tudom érdemes-e foglalkozni a lelkével de túl jó ember vagyok,hogy egy próba nélkül így hagyjam...

De mint ha a falnak beszélnék.

2013. jan. 13. 16:38
 4/17 A kérdező kommentje:
2es,most mondja pl,hogy én azon voltam,hogy mindenhol legyen féltékenykedni oka.Amikor csak simán dolgoztam.Ha nem mondja,és nem is jelzi,honnan tudtam volna,hogy gondja van?
2013. jan. 13. 16:39
 5/17 anonim ***** válasza:
60%

Hópihe drága: tudod, néma gyereknek anyja sem érti a szavát.

Intelligens emberek körében ha valami bajom van a másikkal, azt meg szokás beszélni.

2013. jan. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%

Az emberek nem változnak. Te sem változtál volna meg.

Értelmes lett volna megbeszélni, de mire eddig a felismerésig eljutott volna, már nem volt oka ezt megbeszélni veled.

Vagy csak nem vetted észre, hogy próbálja veled megbeszélni...

Szerintem, ha valaki nem veszi észre, hogy mennyire sértő, vagy megalázó a másikkal, akkor ott valami baj van. Talán nem szeretted igazán. Akit szeretünk, azokkal kedvesek vagyunk és nincs szükség arra, hogy elviselhetőek legyünk. Ami nem működik, azt nem kell erőltetni, inkább tanulj az esetből.

2013. jan. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Ettöl már csak az jobb h velem azért szakitott exem, hogy megmutassa hogy elveszithetem:D
2013. jan. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2013. jan. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%

Ha buta, az téged is minősít, hiszen vele jártál.

Amúgy egyetlen jel sem mutatott rá, hogy elégedetlen?

Te pasi vagy, fogadom. Észer sem vtted, amit közölni akart, mielőtt kimondta, hogy vége.

2013. jan. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
Egyébként tök jól meg lehet figyelni ezt a - sajnos - jellemző hozzáállást. Soha nem azt szólják le, aki vétkes, hanem aki vétlen. Gratulálok! Szép világ, amiben élünk...
2013. jan. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!