Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hülyeség így várni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyeség így várni?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit régóta ismerek de csak múlthéten kezdünk el beszélgetni facen. Én íram rá de látszólag nagyon örült. Aztán ráírtam tegnap és mondta hogy barátjánál van én meg mondtam hogy akkor nem zavarom erre azt mondta hogy nem zavarom és ne vegyem le annak. Utána mondtam hogy oké majd beszélünk ha otthon lesz írjon rám. Mondta hogy oké és írta hogy puszi :) Na most látom hogy fennt van facen és én sem telóról vagyok úgyhogy biztos lát szerintetek írjak rá megint én vagy várjam hogy írjon? Lehet hogy ő is arra vár hogy írjak? Nem tudom SEGÍTSETEK

2013. jan. 13. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj még. Attól, hogy fent van, nem biztos, hogy elsőként azt nézegeti, ki van még online.. Én legalábbis nem azzal szoktam kezdeni.
2013. jan. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Maradj nyugton, a pasi az akinek lépni kell..eszedbe ne jusson..
2013. jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A kettes nem mond igazat, sehol nincsen megírva, hogy a pasinak minden esetben kezdeményeznie kell.

Viszont most tényleg ne írj rá szerintem sem. Megkérted, hogy majd írjon rád, szerintem várjál még egy kicsit :)

2013. jan. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne írj rá.... majd ő keres téged ha akar... de lerázó duma is lehet, hogy akkor éppen a barátjánál volt... lány vagyok de sajnos én is csináltam már ilyet..később megbántam...de várd míg ő ír rád! :)
2013. jan. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te már kerested most írjon ö. ebből is látszódni fog hogy érdekled-e ha nem ír nem ha igen az jó jel.
2013. jan. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek nem lehet hogy arra vár hogy én írjak rá?
2013. jan. 13. 20:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát sajnos szerintem nem... az esetek többségében nem így van... :/ biztos, hogy látja, hogy fent vagy... vagy nem akar veled beszélni, vagy most nem ér rá, vagy csak nincs kedve beszélgetni... te már megtetted az első lépést, most rajta a sor...
2013. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem, ha érdekelsz egy pasit akkor az jelentkezni fog.
2013. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hagyom az egészet lehet hogy csak annyira tetszem neki hogy lefeküdjön velem de semmi több.....
2013. jan. 13. 20:35
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne ítélj el ezért egy fiút rögtön. :)

30 perce tetted fel a kérdést. Rengeteg dolog lehet: valami dolga van, fáradt, stb.

Várj, lehet hogy később, vagy 1-2 nap múlva ír, akkor ha akarsz, rákérdezhetsz.

Amúgy meg amit Te mondtál "csak annyira tetszem neki hogy lefeküdjön velem de semmi több", az pont nem valószínű (gondolom még nem feküdtél le vele), mert akkor az elején ponthogy túlságosan is érdekelnéd.

Légy türelmes :)

2013. jan. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!