Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak vele? Hogy készítsem ki őt?

Figyelt kérdés
Van egy 20éves fiú akit meg akarok leckéztetni,mert minden csajt átver,és kihasznál.Most már nekemis elegem lett belőle mer csak ígérgetett mindent és ez volt az utolsó alkalom h hagytam,hiába hogy nagyon szeretem őt... Szerintetek mivel kéne elvennem az önbizalmát? És mivel szivassam meg őt,hogy mindenki rájöjjön hogy milyen? (De ugy hogy legalabb az elején ne tudja meg hogy én voltam). És amugy nem egy városba lakunk hanem kb fél órára egymástól..:D
2013. jan. 13. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Óvodás viselkedés.
2013. jan. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

'...a bosszú édes és nem hízlal...'

de amúgy jobb lenne, ha nem foglalkoznál vele. lehet hogy ebből az egészből te jönnél ki rosszul!


de, ha esetleg adott h fészen "ismerkedik", akkor írogass lányoknak hogy másoljon/fotózzon le neked olyan üzeneteket, amiket neki írt..montázs,aztán rakd fel..vagy hasonlók.

2013. jan. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak magadnak ártanál ezzel, szerintem engedd el. Sok sikert!
2013. jan. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha kiakarod készíteni,te is rosszul fogsz járni, ez felejtős hidd el.Te is megakarod szívni?
2013. jan. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jó,de ha senki nem csinál semmit,akkor folytatja ezt. Ne higgye már azt hogy neki mindent szabad...:/:S
2013. jan. 13. 21:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszer majd visszanyal neki is a fagyi... de ez nem a te feladatod, te felejtsd el, engedd el a negatív gondolatokat, érzéseket.
2013. jan. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jolvan..:// igaz... köszi nektek:))
2013. jan. 13. 22:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Gyújtsd fel a házát és mészárold le a családját.


De inkább hagyd a fenébe, nem a te dolgod, hogy megbüntesd.

2013. jan. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!