Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kell tenni egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tenni egy kapcsolat elején és közbe h a lány szeressen, mikre kell figyelni (16-20 év körüliek írjanak)?

Figyelt kérdés

Nagyon figyelmes emberek írjanak és lányok h miket vártok el egy pasitól, mire figyeljen, stb..

Ilyenekre gondolok mint pl.: sms-ek a nap különböző pillanataiban, telefonhívások, ajándékok.. de bármi egyéb ami fontos lehet :)

Még csak ismerkedünk az a lényeg, de figyelmes szeretnék lenni :)


2013. jan. 13. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden nőnek más az igénye, szerintem ez alap gondolat. Nem lehet általánosítani.


Én azt szeretem, ha figyelmes, TÜRELMES, meghallgat. Olykor 1-1 kedves sms, meghív olykor szórakozni, velem osztja meg a problémáit és az örömeit is, nem lusta.

Legfontosabb pedig, hogy a kapcsolat előrehaladtával ez ne változzon meg!:)

2013. jan. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Ezek szerintem megvannak bennem, plusz az alap dolgok is h kinyitom neki az ajtót, bókolgatok, stb..

De h milyen esemény után és mit küldjek sms-ben azt nemigazán tudom..

Meg h honnan lehet megállapítani h az adott lány mit szeretne?

2013. jan. 13. 23:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az sms akkor a legjobb, ha spontán. Amikor gondolsz rá, ne tartsd magadban, hanem írd neki, hogy hiányzik. :) Nem kell gépiesnek meg alkalomszerűnek lennie. Amikor úgy érzed.

Mondok példát. Tegyük fel vele álmodtál az éjjel. " Szia, veled álmodtam az éjjel, azóta is rád gondolok:)" Persze ezt már akkor, ha összejöttetek, az elején ne támadd le. :)


Hogy ő pontosan mit szeretne erre neked kell rájönni. Figyelj oda rá és nyugodtan kérdezhetsz is mit szeret, mit nem szeret, minek örülne.

2013. jan. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi :)

Még annyi h érdemes vinni a 2.-3. randira virágot v plüsst v vmit?

2013. jan. 14. 18:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Te egy nagyon aranyos fiú lehetsz! :) És szerencsés a kiszemelt lány.

Szerintem nem kell görcsölnöd,add önmagad.Tudod te mit illik és mit nem.Hogy jól esik az sms,a kedvesség,a figyelmesség..

De arra vigyázz,hogy ne ess túlzásokba,mert meg is ijedhet a lány.Nehogy azt higgye,hogy ráakarsz telepedni.(Pl nem kell napi 5ször felhívni :) )

Szerintem nem kell ajándék a 2.randitól.Még a végén teljesen hozzászokik és rámegy a gatyád is a 100.találkozásnál :D

Nálam az ideális: első randin 1szál rózsa, az azt követő randikon mindennél többet ér számomra,a találkozás utáni sms,hogy jól érezte magát velem a fiú és hogy alig várja,hogy újra lásson.. :)


Sok sikert kívánok neked!!

2013. jan. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!