Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mit tennél a volt barátodtó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennél a volt barátodtól/barátnődtől kapott ajándékokkal?

Figyelt kérdés
megszeretnék szabadulni tőlük, de nem tudom mit csináljak velük.kort és nemet írj légyszíves
2012. júl. 15. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mért nem teszed egy dobozba és be a szekrény aljába? ha majd olyanod lesz akkor megtudod őket nézni. kis nosztalgia.
2012. júl. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
25%
Elégetni vagy kidobni.
2012. júl. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én megtartottam mindegyik barátomtól kapott összes ajándékot, szakítások után fájdalmas volt mindig rájuk nézni, de mostanra már szép emlékek (sokaknak viszont könnyebb, ha elrakják egy dobozban a padlásra,vagy a szekrény mélyére) 21/N
2012. júl. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
add le oviba vagy kórházba, ha plüssjátékokról van szó, a többit hasznosítsd újra, ha lehet, amit nem, megy a szelektívbe :)
2012. júl. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A haszontalan dolgokat kidobom, de pl. egy fülhallgatót nem dobnék ki.


36/F

2012. júl. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

az elektronikai és hasonló dolgokat használom tovább, néha el is felejtem, hogy tőle van, a személyesebb ajándékok egy dobozban vannak a szekrényben

21L

2012. júl. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dobozban a szekrényben. Valahol abba az akasztós szekrény (kabit, meg ilyesmit lehet felakasztani) alján van.:D
2012. júl. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát én egyből soha nem dobok ki semmit, csak elteszem szem elől, általában szekrénybe vagy ágyneműtartóba, aztán rendszerint az első lomtalanításnál kib@szom, mert miért foglalja a helyet a többi vacak elől?
2012. júl. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kukába dobáltam őket.Ami olyan értékesebb dolog pl nyaklánc azt nem dobtam ki,még hordom is:)

20/n

2012. júl. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Dobozold el őket és akkor dönts a sorsukról amikor már lehiggadtál!


Azok is emlékek és biztos hogy kezdetben jó dolgokat kötöttél hozzájuk. A jó dolgok a szakításkor megfeketednek de később az idő megtisztítja és el is halványítja őket, és akkor majd jó lesz néhány dolog amit akkor kaptál anno.


29F

2012. júl. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!