Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, akik 30-40 év között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik 30-40 év között vagytok! Gátolna titeket egy párkapcsolat kialakításában, ha a nőnek gyermeke lenne?

Figyelt kérdés

Véleményekre vagyok kíváncsi.

Legfőképp a 30-40 közötti korosztály véleménye érdekelne. Hogyan viszonyulnátok egy kisgyermekét egyedül nevelő anyukához-nőhöz? Zavarna, vagy egyáltalán nem érdekelne?Érdekelnek a miértek is!


Köszönöm. :)



2013. jan. 14. 21:10
1 2 3 4 5
 1/44 sokkérdés-,- ***** válasza:
Igaz nem ebbe a korosztályba tartozom de engem nem gátolna
2013. jan. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem,hogy melyik korosztályból vagy!? :)
2013. jan. 14. 21:12
 3/44 anonim ***** válasza:
ha a nőt szeretem, akkor a gyerekével se lenne bajom :-)
2013. jan. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
Igen mert nehéz az élet kiváltképp Magyarba, de ha jobb anyagi helyzetben lennék nem hiszem hogy zavarna.
2013. jan. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:

Még én sem vagyok 30, de nem olyan nagyon soká az leszek, és zavarna!

Főleg azért ha én lennék az idióta akivel eltartatná a mástól való gyerekét.

Jó vannak olyanok is akik önhibájukon kívül lettek a gyerekét egyedül nevelők, de elég nagy %-ban felelőtlenség miatt lett a kis véletlenke.

2013. jan. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:

az önmagában nem gond, hogy a nő szült már


de személy szerint nem tudnám más gyerekét nevelni


nyilván az anyuka nem megy bele olyanba, hogy ő kell de a gyereke másodlagos


szóval ezért nem lesz gyerekes nővel dolgom, pedig bírnám

2013. jan. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:

Zavarna.

Egy hasonlóra írtam:

60%-ban kerülendő kategória komoly kapcsolatra. Gyerek, ex-férj, ex-anyós, a csaj anyja, ez mind bekavarhat...

35 ffi

2013. jan. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Sajnos idáig a többség a "zavarna" kategóriába tartozik... :(
2013. jan. 14. 21:25
 9/44 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el biztos vagyok benne hogy megfogod találni a párod aki téged is és a gyermeked is szeretni fog..
2013. jan. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:

Én ugyan nő vagyok, de a szüleim elváltak, és apuval sokat beszélgettem erről.

Egy 30-40 év közötti pasi, ha egyedül van, akkor leginkább elvált, és neki is van gyereke. Ha soha nem volt nős, az gáz.

Ha elvált, és neki is van gyereke, akkor nyilván már ő is hátránnyal indul. Tehát kénytelen elfogadni a helyzetet.


A másik meg az, ha elvált, és van már egy gyereke, akkor elég kicsi az esélye annak, hogy újra családot akarjon alapítani. Márpedig ha egy gyermektelen nővel jön össze, ő akar majd gyermeket.

Szóval a leginkább előnyös, ha a nőnek egy gyereke van, mert akkor valószínűleg már nem akar másikat, és az még anyagilag sem akkora teher.


Hogy más gyerekét nem akarod nevelni? Hát, akkor nem 40 évesen kell párt keresni, az a vonat már elment. Ebben a korban már alkalmazkodni kell.

2013. jan. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!