Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még valaki rajtam kívül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki rajtam kívül, aki egyáltalán nem szereti a külső adottságait és ez megakadályozza párkapcsolat kialakításában?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nehéz dió.

Én is voltam ezzel így, de aztán rájöttem: amíg nem én nem fogadom el saját magamat, addig a környezetem se fog.

Neked is biztos vannak szép külső adottságaid, de az a baj, hogy csak a csúnyákra figyelsz fel. Próbáld kihangsúlyozni a szépet magadon és azzal, amivel nem vagy megelégedve dolgozzál rajta... :) Sikerülni fog!(Ez csak egy tanács volt)

Sok sikert,

L, 18

2009. jún. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen szerintem sokan vagyunk így, de egyszer mindenki talál magának egy megfelelő partnert. Velem is így volt. Most találkoztam egy olyan férfival aki elfogadott olyannak amilyen vagyok és nem vág semmit a fejemhez. Sok idő kellett míg elfogadtam, hogy dundi vagyok és alacsony. Nem lehetek toppmodell.:))
2009. jún. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!

figy nekem volt 1 korszakom amikor nagyon utáltam magam. sajnos még mindig nem vagyok kibékülve a külsömmel, nem tartom magam szépnek. de különleges vagyok, nem 1 tömegember, és ez azért vigasztal, hogy nincs belőlem több és egyéni módom különleges vagyok... kinézetre is és belül is. :/ nem vagyok hétköznapi ember... toom magamrol.

ha mást nem vigasztaljon az, hogy belöled csak 1 van! :) és mindenki különleges valamilyen módon! :)

16L. (bocsi ha hosszu lett :/)

2009. jún. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem elég feltűnő testi hibám van, és ez mindig is zavart mindenben. Sokszor csúfoltak. van barátom, és a többi nem érdekel.
2009. jún. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

van :)

én spec utálom magam...

olyan dolgok zavarnak magamon, amiken nem tudok változtatni...

nemigazán tudom hogy fogadjam el magam...

többen mondták már hogy hejes vagyok.. de nem látom magam annak... se tükörből.. képekről meg legszivesebben kivágnám magam...


addig nem zavar amíg a barátaim, a barátnőm elfogad(nak) olyannak amilyen vagyok /csak per pill nincs csajom :)/


15/f

2009. jún. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!