Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van valami gond?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nem rég beteg voltam ezért ritkán találkoztam a barátommal. Elég sokszor fura. Pl 3 napon keresztül nem hívott fel. Az egyik legjobb barátja eléggé nyomul rám, mindig fogdos mindenhol, a mellemen a seggemen szóval mindenhol. A barátom ilyenkor semmit nem csinál max hülyülésből el kezdenek verekedni. Most meg az volt hogy amíg én beteg voltam ő találkozott néhány osztálytársammal és el mesélte hogy az egyik oszt.társam nagyon szemezget vele, én ezt elég furcsának találtam de nem annyira mint azt amit a barátom mondott. Szó szerint ezt mondta: "Ha te nem lennél már rég rá hajtottam volna. Ez nekem annyira fájt hogy a barátnőim vállán sírtam ki magam. Plusz az hogy amikor nagyon fel bosszant akkor én mindig kiabálok vele de nem csak az hogy nem zavarja hanem még kuncog is rajtam. Nem tudok vele beszélni mert mindig el kezd röhögni és már nem tudom mit csináljak. Kérlek segítsetek! Szerintetek mit csináljak/junk??????? L16

2013. jan. 14. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagyd ott. Nem érdemel meg téged. Ráadásul gyerekes a viselkedése.
2013. jan. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Az egyik legjobb barátja eléggé nyomul rám, mindig fogdos mindenhol, a mellemen a seggemen szóval mindenhol. "


Anyukád nem mondta, hogy ha lotyónak hívják azt,akit a haveri körből mindenki felpróbál?

2013. jan. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem két dolgo is gyanus ebben az ügyben:

- Szeritnem csak azért van veled, mert könynen huzzádjutott és talán van akivel tud villogni mások elött.

- Szerintem Te csak azért vagy vele, mert kell valaki aki kielégíti a szükségleteidet, esetleg jol néz ki és villoghatsz vele a barátnök elött.


Jobban tennéd, ha picit felülvizsgálnád ezt a kapcoslatot, mert nem tartom túl komoylnak egyik oldalról se.

Jah és utóirat: Téged hogy hogy nem zavar az, hogy egy vadidegen srác fogdos?

2013. jan. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én nem mondtam hogy engedem a havernak hogy fogdosson, mindig le állítom de és akkor abba is hagyja, am az 100%-osan biztos vagyok abban hogy nem felvágóság miatt járok vele viszont nagyon remélem hogy ő se
2013. jan. 14. 19:30
 5/8 anonim ***** válasza:

4


"mindig fogdos mindenhol"


Nem hinném, hogy ha valaki akarná, az első mozdulatnál ne tudná leállítani az adott egyedet, úgy hogy egy életre elmenjen a kedve a továbbiaktól....

2013. jan. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
képzeld mindig az első mozdulatnál le állítom
2013. jan. 14. 19:39
 7/8 anonim ***** válasza:

6


Ha leállítanád nem próbálkozna ujból, és még + helyeken, hanem hozzád sem merne többet érni.

2013. jan. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nagyon pörög a srác, mindig azt csinálja hogy csesztet aztán azt mondja "jól van na tudod hogy szeretlek" és akkor át ölel de persze én nem akarom de mindig sikerül neki és akkor mindig lejjebb a seggemhez vagy feljebb a mellemhez, de azt furcsálom hogy ilyenkor a barátom nem féltékeny vagy csak jól titkolja nem tudom
2013. jan. 14. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!