Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok ilyen lányt?

Figyelt kérdés

ki nem az a szokásos divatp*csa, hanem szereti a magyarságot büszke arra, hogy magyar , érdeklik a népszokások a magyar mivolt, a tradicionális dolgok egyszóval hazaszerető zenével kapcsolatban nem itéli el a népzenét és néptáncot....mondhatni hungarista de nem a rocker szimatszatyros állat fajzat... tehát normálisan nőiesen öltözködik meg ilyesmi egyáltalán van ilyen ? :)


esetleg még egy két képpel tudnám jellemezni hogymire gondolok :D : [link]


[link]



2013. jan. 14. 21:22
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
22-es válaszra: Én ugyan nem a 19-es vagyok, de válaszolni tudok: Elhiheted, hogy minimális a számuk... Nálunk akinek a környéken tanyája van, az messze megengedheti magának a gázt meg a villanyt.:D
2013. jan. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

"szerinted nincs már olyan tanya az Alföldön, ahol nincs villany vagy gáz? Na ne!"


Ahol nincs ott a tulaj meghalt már rég', és éppen a ház egy romhalmazzá vált. Mit gondolsz ahol kivan építve a villamoshálózat ott minden 2. tanyában nincs villany? Ennyire hülyének ne nézzél már!


Az egy dolog, hogy vannak olyanok, de ez a trend már nagyon ritka.

2013. jan. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

"minimális a számuk"


Tehát van. Köszönöm!

2013. jan. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

"21-es neked is van és nagyon jól tudod mennyire vagy függő rajta"


Max. te vagy, én utálom mint a szart, nem szoktam hónapokon keresztül felé sem nézni. Ja és rühellem a faszbuk-függőket, mind retardált!

2013. jan. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Akkor mi a francért lovagolsz a Facebookon? Csak megemlítettem példaként, de nem tudsz leszállni erről, pedig nem erről szólt a kérdés.
2013. jan. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

"Akkor mi a francért lovagolsz a Facebookon?"


Mert egyeseket nagyon jól ki lehet akasztani ezzel.

2013. jan. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
A Jobbik frakcióban:D
2013. jan. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
a képekről szólva az csak egy rjz ... a válaszok meg elég vegyesek ... :D de hát azért kösz :D a negatív hülye kommentek meg hát...
2013. jan. 15. 10:24
 29/29 A kérdező kommentje:
Másrészt csak példákat soroltam fel nem az a lényeg , hogy csak ezen járjon az esze meg ilyemsi csak legyen rendes tisztességes stb.... de mondjuk a 11-es találta el legjobban hogy mire is gondolok és igen nem plázacica
2013. jan. 15. 10:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!