Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsok? Ti hogyan kezelnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsok? Ti hogyan kezelnétek a helyeben a helyzetet? [hisztis pasiról van szó]

Figyelt kérdés

nah szóval..16 éves lány vagyok..a pasim mindjárt 18 éves, általába megtudjuk egymást érteni de..ő sokszor nagyon hisztis..olyanokra vesz fel amiknek nincs is értelme..leginkább MSN-en..és kilépik..

Mondta már nekem hogy megkellene tanuljam kezelni az ilyen helyzeteket ..az ilyen hisztirohamait....én próbálkozok..de nemtudom mit tegyek..szerintetek?


2011. jún. 25. 22:46
1 2
 1/15 napietus ***** válasza:
még Te tanuld meg kezelni? eszem megáll...mondd meg neki, hogy szereted, de nem áll szándékodban egy pasibőrbe bújt hisztis ovis kislánnyal járni. ha nem szedi össze magát, mehet. én nem tűrném, az biztos.
2011. jún. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Anyomika ***** válasza:
nem vágom min szokot kiakadni?
2011. jún. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 kevin42 ***** válasza:

Min hisztizik? Ilyenkor az a legjobb ha Te teljesen nyugodt maradsz és nem veszed fel azt az energiát amit ő sugároz!(Ez ilyen nagyon okoskodó lett:D)

Am Én is szoktam néha feleslegesen veszekedni mással de azért 18 éves létére egy fiú lehet a semmin...

2011. jún. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én két szóval helyretenném,és örök életébe haragudna rám.Lány létemre egy lánytol is utálom a hisztit,de ha egy fiutol hallanám,én tuti nem birnám.Szerintem keress mást,egy ilyennel nem jársz jol.Keress egy normális,komoly fiut akivel boldog lehetsz és nem kell hallgatnod a hisztis rohamait:)
2011. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
kilépik:D
2011. jún. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
mit jelent az, hogy kilépik? :O
2011. jún. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

MSN ről kijelentkezik..azt jelenti hogy kilépik..

keress mást..tanácsolni lehet..de inkább megoldás kellene..mert szeretem..:)..

2011. jún. 25. 23:02
 8/15 anonim ***** válasza:
Lépj ki te is:D had egye a penész!
2011. jún. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ötletnek megteszi..:D
2011. jún. 25. 23:04
 10/15 A kérdező kommentje:
csak nem tudom hogy reagálna..kiprobálnám azt hogy..énis kilépek..vagy azt hogy ugy teszek mintha mi sem történt volna??:-?
2011. jún. 25. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!