Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tartós párkapcsolatban mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartós párkapcsolatban mit jelent, ha más férfiakkal álmodom?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha menstruáció elött vagy akkor azért, elötte szoktak ilyen álmok lenni. AMúgy meg semmi, mindenki álmodozhat másról...teljesen normális. Legalább az álmodban biztos, hogy megtehetsz bármit.
2013. jan. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy egészséges nő vagy, és dolgoznak a hormonjaid.
2013. jan. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent :)

Én is szoktam más férfiakkal álmodni, félreérthetetlen helyzetekben :D Ettől függetlenül boldog házasságban élek

2013. jan. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Méghogy a csajok nem... bezzeg, ha csávó írná ki ezt fordítva :D Menne a lefejezés :D
2013. jan. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"bezzeg, ha csávó írná ki ezt fordítva :D Menne a lefejezés :D"


Épp ez az: magukról is azt hiszik, hogy megcsalás. Ha úgy vesszük, következetesek a nők ebből a szempontból :P.

2013. jan. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha hapsi vagy, akkor biztosan mondhatom, hogy a "másik oldalon tolod a biciklit".
2013. jan. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5-ös


Nagyon következetesek - tele van az oldal "jáááj a csávóm más csajok erotikus képeit nézste a neten miért ilyen g*ci fúj fúj rohadna meg mind" jellegű kérdésekkel.


Ennél egy álom ahol tényleg lefekszel valakivel - nagyjából egyerangú vagyis vagy mindkettő annak számít vagy egyik sem.

2013. jan. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már miért lenne megcsalás egy álom? :D Vagy a képnézegetés? Ez kb a 17éves korosztályra jellemző :D A Felnőtt nőkre nem.
2013. jan. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Xenophilius, az irónia nem olyan hely ám, mint dánia... ;)
2013. jan. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én sem gondoltam, hogy olyan komoly probléma, csak kíváncsi voltam, ti jelentőséget tulajdonítotok-e az ilyen dolgoknak.
2013. jan. 15. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!