Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Szeretem, ahogy itt sertepert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szeretem, ahogy itt sertepertélsz körülöttem" - most erre mégis mit mondjak?

Figyelt kérdés

A párommal beszélgettünk az összeköltözésünkről, ami fél éve történt, a kapcsolatunk kezdetével egyidőben. Ő még sosem élt együtt senkivel, velem is muszájból indult, de aztán ottragadtam. Ezt eleinte nehezen dolgozta fel, mert mindig is egyedül élt, sosem volt olyan, hogy ne tudta volna magára csukni legalább a szobaajtót. Voltak is komoly veszekedéseink emiatt.

Az utóbbi időben viszont többször hangzott el a kérdésben látható mondat, amihez egyébként mindig hozzáteszi, hogy őt is meglepi (az előző barátnői ha 3-4 napot nála töltöttek, akkor már hazaküldte őket, mert zavarta, hogy sosincs egyedül, nálam viszont soha nem fordult úgy a dolog, hogy hazaküldjön, ha veszekedtünk, akkor sem).


Igazából azon vagyok fennakadva, hogy nem degradáló egy kicsit ez a kijelentés? Én ilyet maximum a cicámra mondanék. Emiatt kezdett el zavarni kicsit, mert nem akarok amolyan "szobacicus" barátnő lenni.

Lehet ebben valami, vagy nagyon túlreagálom?


2013. jan. 15. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Túl. Szerintem. :)
2013. jan. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez inkább kedveskedésnek tűnik, semmi rosszra nem gondolnék, ha nekem mondaná ezt a párom. Sőt! Jól esne, ő így fejezte ki magát, szerintem ne láss bele olyan dolgokat, amik nincsenek!
2013. jan. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak azt akarta mondani: örülök, hogy a közelme vagy.

De lehet, hogy ezt: olyan jó, hogy itt vagy, főzöl, mosol és egy csomó mindent végre nem nekem kell elvégeznem. :)

2013. jan. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nueleth ***** válasza:
Szerintem is kedveskedés. Ez nem degradáló szerintem. Örülj, hogy szereti, ha ott vagy.:)
2013. jan. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dorky ***** válasza:
Nem degradáló. Szerintem aranyos :)
2013. jan. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem túlreagálod, de jobb, mintha sehogyan sem reagálnád. Ugyanis van valószínűleg egy lehelletnyi abból a dologból, amit kifogásolsz.
2013. jan. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!