Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

"Szeretem, ahogy itt sertepertélsz körülöttem" - most erre mégis mit mondjak?

A párommal beszélgettünk az összeköltözésünkről, ami fél éve történt, a kapcsolatunk kezdetével egyidőben. Ő még sosem élt együtt senkivel, velem is muszájból indult, de aztán ottragadtam. Ezt eleinte nehezen dolgozta fel, mert mindig is egyedül élt, sosem volt olyan, hogy ne tudta volna magára csukni legalább a szobaajtót. Voltak is komoly veszekedéseink emiatt.

Az utóbbi időben viszont többször hangzott el a kérdésben látható mondat, amihez egyébként mindig hozzáteszi, hogy őt is meglepi (az előző barátnői ha 3-4 napot nála töltöttek, akkor már hazaküldte őket, mert zavarta, hogy sosincs egyedül, nálam viszont soha nem fordult úgy a dolog, hogy hazaküldjön, ha veszekedtünk, akkor sem).

Igazából azon vagyok fennakadva, hogy nem degradáló egy kicsit ez a kijelentés? Én ilyet maximum a cicámra mondanék. Emiatt kezdett el zavarni kicsit, mert nem akarok amolyan "szobacicus" barátnő lenni.

Lehet ebben valami, vagy nagyon túlreagálom?

2013. jan. 15. 12:37  Privát üzenet  

A válaszok
Túl. Szerintem. :)

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2013. jan. 15. 12:38 Privát üzenet
Nekem ez inkább kedveskedésnek tűnik, semmi rosszra nem gondolnék, ha nekem mondaná ezt a párom. Sőt! Jól esne, ő így fejezte ki magát, szerintem ne láss bele olyan dolgokat, amik nincsenek!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2013. jan. 15. 12:38 Privát üzenet

Szerintem csak azt akarta mondani: örülök, hogy a közelme vagy.

De lehet, hogy ezt: olyan jó, hogy itt vagy, főzöl, mosol és egy csomó mindent végre nem nekem kell elvégeznem. :)

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2013. jan. 15. 12:40 Privát üzenet
Nueleth nevű felhasználó válasza:

Szerintem is kedveskedés. Ez nem degradáló szerintem. Örülj, hogy szereti, ha ott vagy.:)

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2013. jan. 15. 12:40 Privát üzenet
Dorky nevű felhasználó válasza:

Nem degradáló. Szerintem aranyos :)

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2013. jan. 15. 12:50 Privát üzenet
Szerintem túlreagálod, de jobb, mintha sehogyan sem reagálnád. Ugyanis van valószínűleg egy lehelletnyi abból a dologból, amit kifogásolsz.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2013. jan. 15. 13:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Újrakezdett kapcsolatban vagyok épp, mégis a volt kedvesemet ahogy megláttam másik nővel facebookon, szinte úgy éreztem, hogy rosszul leszek és kitépik a szívem. Ez most mi, még...
Van itt olyan férfi akinek a párja hízott szülés után, és nem is tudta leadni, de ő mégis úgy szereti ahogy van, és nem hiányzik neki a régi alkatú felesége?
Miért kell szégyellni ha valakinek ducibb a barátnője, mondjuk nem 55 kg, hanem 75? Az én barátnőm is hasonló alkatú, mégis úgy imádom ahogy van.
Megismertem egy pasit, olyan, aki nekem úgy tökéletes, ahogy van, mégis, sosem lesz köztünk semmi?
Nem adott rá okot a párom, sőt folyamatosan erősíti az önbizalmamat, mégis úgy érzem, már beteges ahogy érzem magam. Véleményetek?
Mégis mi a francért viselkedik úgy, ahogy?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolati problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!