Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban igaz lehet, hogy sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban igaz lehet, hogy sok férfi csak azért van a barátnőjükkel, mert jó nő, és nem baj hogy hisztis undok esetleg?

Figyelt kérdés
Sok hisztis undok jó nőnek van pasija. Egyszerűen nem értem hogy bírják ki az ilyen pasik az ilyen nőket. Szerintetek azért mert jó nő, lehet mutogatni és szex is jó vele
2013. jan. 15. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen,pontosan!
2013. jan. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, tökéletesen leírtad.

Ha fullos bige vagy, lehetsz akármekkora hisztis, büdös kva, úgyis találsz olyan pasit (és még nem is feltétlenül rosszat!!) amelyik elvisel.


Ha nem vagy fullos, akkor szívtad.

2013. jan. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Biztos vannak ilyenek is, de hidd el hogy sok szép és normális nő is van egyben, és akármilyen hihetetlen is de nem a külső függvénye hogy ki mennyire hisztis.


23/f

2013. jan. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem a külsőn múlik, ki milyen ember, hogy hisztizik. Én sem nézek ki rosszul, és nem szoktam jelenetet rendezni.
2013. jan. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem van egy kollégiumi szobatársam, tényleg gyönyörű, nagyon szép arca és remek alakja van, ezt nőként is elismerem. Főiskola szépe, bálkirálylány, stb... Viszont a viselkedése... hisztis, nyávog, semmi se jó neki, rengeteget káromkodik, és hát az eszéről se tudok sok jót mondani. Ennek ellenére több mint egy éve van együtt a barátjával, akinek folyamatosan hisztizik, nyafog, mindig az ő akarata érvényesül. A pasit sokszor megalázza a szavaival, úgy bánik vele, mint egy szolgával.

Pedig kár a srácért, mert ismertem korábban, és egy tök normális, rendes srácnak tűnt - nem ilyen barátnőt képzeltem neki.

2013. jan. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó kettőnek, nem az volt a kérdés hogy aki jól néz ki az hisztis... hanem hogy sok fiú azért van csak a nővel mert jól néz ki....
2013. jan. 15. 13:05
 7/10 A kérdező kommentje:
bocsi 3as 4es nek
2013. jan. 15. 13:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Abból a feltevésből indultál ki, hogy akit nem olyan előnyös külsővel áldott meg az anyatermészet, az egy bűbáj, aki meg szép, egy szemétláda pics@. Csak azon múlik, kit hogyan kényeztettek el a szülei. Hogy a férfi miért van hisztissel, azt nem tudom, mikor van nem hisztis szép nő is.
2013. jan. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a válasz: IGEN! Azért vannak együtt vele.


De sok remek nő, miért van együtt olyannal, aki veri őket, megalázza, lehet, hogy alkoholista is, és még börtönben is volt?

2013. jan. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a külsőségek számítanak leginkább,kb 90% ban, és nem érdkelenek igazán a belső tulajdonságok. De egy flegma ,morcogós kis dögöt úgy vágnék ki mint a taknyomat. Egyszerüen nem lehet az ilyen görényeket elviselni. Lehet a legjobb nő a világon, akkor is megnyakalnám, meg kirúgnám a francba. Jó idegzetük lehet ezeknek az embereknek, pedig az meg nem érdkeelne,ha egy szava se volna, meg mindenre rábolítana, meg egy nagy üres nulla volna belül,mert dugni azt még azért lehet látástól pikulásig, de a gonosz nők az nem kell.
2013. jan. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!