Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz a kisugárzásom, vagy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz a kisugárzásom, vagy mi a baj velem?

Figyelt kérdés

34 éves nő vagyok. Egy több éves élettársi kapcsolatom ért véget nemrég. Miután túltettem magam rajta elkezdtem ismerkedni. De úgy látszik a saját korosztályomnak egyáltalán nem kellek. Vannak próbálkozók, de egytől egyig 50 körüliek, vagy még annál is idősebbek. Oké, el lehet velük beszélgetni mindenről, de hát ezen kívül mit kezdjek velük?

Ezek után próbaképpen beregisztráltam 3 netes társkereső oldalra. Szándékosan nem adtam meg, hogy milyen korúakat keresek. Az eredmény ugyanez lett. Én úgy 35-42 közötti férfit keresek, de ilyen még mutatóban sem jelentkezett, viszont 50-60 körüliek jöttek csőstül. Ha volt már valaki ilyen helyzetben, hogyan oldotta meg?


2013. jan. 15. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
lehet hogy csúnyácska vagy?
2013. jan. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sajnos nem egyedi eset manapság, nem veled lehet a baj. a férfiak nagy többsége 20 évvel fiatalabb nőt keres. én sem értem .((
2013. jan. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 The Other ***** válasza:
100%

Ez a korosztály az, akik mindenre nőneműre rámozdulnak, tök mindegy hogy 51 vagy 15 éves a kiszemelt. Lehetsz szép vagy bűnronda, egyetemi docens vagy utcaseprő ezek mindig be fognak próbálkozni. Miért? Mert "kapuzárási pánik", azért!


Annyit tudsz tenni, hogy továbbra is a saját korosztályodból próbálsz választani, őket pedig kiszűröd/lepattintod.

2013. jan. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanez volt 27 évesen ..

Csak 38-48 faszik jelentkeztek, pedig én nem vagyok "csúnyácska" ahogy az előző kommentelő írta..

Sajnos itt Mo.-n tendencia a 10-15 évvel fiatalabb barátnőt kereső pasi.Nekem is eltartott egy darabig míg velem egyidős férfit találtam,de végül csak sikerült :)

2013. jan. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Na jól néznénk ki, ha én meg 20 évvel fiatalabb "férfit" keresnék. :-)


Ezek szerint nem én csinálom rosszul, csak még kevés ideig próbálkoztam.

2013. jan. 15. 14:54
 6/9 A kérdező kommentje:

Elsőnek.

A csúnyácska erősen szubjektív fogalom. Nem vagyok egy szupermodell kinézetű ez igaz. De az szerintem teljesen kizárt, hogy a több 10.000 emberből a korosztályomban egynek sem jönnék be.

2013. jan. 15. 14:56
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Talán csak rossz helyen ismerkedsz. Talán taszító a stílusod (smink, öltözködés, szóhasználat, artikuláció).

Esetleg üvölt rólad, hogy egyedül érzed magad, és ez talán megrémiszt 1-2 pasit. Vagy túl sokat beszélsz a múltadról, vagy túl keveset. TÖbb oka lehet, ezt nem tudni. Viszont hogy a kisugárzásod milyen, azt szívesen véleményezem, ha küldesz képet. :))

2013. jan. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Küldd el az adatlapod linkjét és megírom ide, hogy én milyennek látom. (Csak akkor tudom megnézni, ha nem kell hozzá regisztrálni.)


36/F

2013. jan. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A 35-42-es korosztály még az asszonnyal él, együtt fizetik a lakáshitelt, nevelik a gyereket, és jobb esetben szóba is állnak egymással.

Egy 50es már felszabadult, megpróbálja hát még egy kicsit élvezni az életet.


Ja, és a társkeresőkön biztos lehet férfiakra is keresni, és levelet is lehet írni nekik, vagy szívecskét küldeni, vagy mifene.

2013. jan. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!