Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha egy lány el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány *-* kérdése:

Mit tegyek ha egy lány el akarja venni tőlem a pasimat?

Figyelt kérdés
A pasimnak nem jön be de már nagyon idegesítő hogy egyfolytába rámászik!!!!!!
2013. jan. 15. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Menny át rajta 1 traktorral. :D

Ugyan mit kéne tenned?

Beszélj vele, rázzátok le, vagy ha ez sem segít akkor nem tudom bocsi :(

2013. jan. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ha a pasidnak nem jön be akkor ne foglalkozz vele...ahhoz hogy eltudja venni a pasid jóvolta is kell hozzá...ha meg annyira idegesít állj elé és mond meg neki mást nem tudsz...
2013. jan. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A pasidnak nem jön be, de hagyja, h rámásszon. Én az exeimből indulok ki: Az egyik úgy kivágta szilveszterkor a hasonló kaliberű lányt tőlem, mint macskát sz*rni. A másikkal, nyilván mert jobban szerettem, nem volt hasonló szitu se, de ismervén őt, szerintem a szemét kikaparta volna.


Neked azt javaslom, h csak szimplán küld el a p*cs*ba. Ha nem ért belőle, lehetsz még gorombább is. Ha a pasid meg nem áll melletted, ki is bújt a szög a zsákból! :)

2013. jan. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tépd ki az összes haját a kis ribancnak. :D

Persze ne a pasid előtt. :))

2013. jan. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elsősorban a pasidnak kéne leállítania a lányt.Ha valaki nem engedi,hogy rámásszanak,arra nem is fognak rámászni.Viszont,ha a pasid esetleg már próbálta leszerelni a csajt,és ez a próbálkozás sikertelennek bizonyult,akkor Te is csaj elé állhatsz,és nyugodtan kioszthatod,nem kell finomkodni.
2013. jan. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki tanácsát! De már a csajnak sikerült szétszedni minket bekavart rólam v.mit és szakított velem :(
2013. jún. 7. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!