Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindent megtettünk. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent megtettünk. Miért nincs orgazmusom? Tovább lent

Figyelt kérdés
A barátommal másfél éve vagyunk együtt és ő volt nekem az első akivel lefeküdtem..1 éve élünk nemi életet, de még 1x sem történt meg az.. orgazmus.. Nem tudom mi lehet a baj.. A barátommal mindent megpróbáltunk.. nem vagyok feszült elengedem magam.. nem félek.. nem tudom.. lehet csak szimplán nem vagyok rá képes? Vagy más partnerrel lehet sikerülne? 18/L

2013. jan. 15. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
sztem a ficko v mi nem jol csinál. mással biztos más lenne :D
2013. jan. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A hüvelyi orgazmus nem sikerül csak vagy a csiklóizgatással elért orgazmus sem? Mert azt tudni kell, hogy a hüvelyi orgazmust sokkal nehezebb elérni.

Te tudsz magadnak örömet okozni? Esetleg a saját tapasztalataidat megoszthatnád a pároddal segítségképpen.

2013. jan. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne is gondolj rá és jönni fog. Lehet azt érzed, hogy nem stresszelsz rá, de 1,5 év után tuti stresszelsz. Én is ezt tenném. Nem direkt. Tényleg ne is gondolj rá.
2013. jan. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért ne csinálj ebből ürügyet arra, hogy szakíts vele. Amíg magad nem találsz rá a megoldásra, addig senkivel sem fog menni.

Te tudod, hogy jó neked? Kipróbáltad? Ha igen, meg tudod mutatni neki? Ha nem, magadat sem tudod kielégíteni, hogy tudná más?

Nem a levegőbe beszélek: egy ismerősöm nálad pár évvel idősebben mondta el nekem, hogy neki még sosem volt orgazmusa, pedig nem egy férfival próbálkozott előtte. Igaz, nála a gond, hogy valahol természetesnek is tartotta ezt, de beszéltem vele a denti dolgokról, és onnantól kezdve nem volt gond...

2013. jan. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Öntsd ki a szívedet a barátodnak, hogy mi a problémád. Lehet, hogy már az segíteni fog. :)
2013. jan. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Vannak olyan nők is, akik nehezebben élveznek el! Értem ezt arra, hogy tovább kell dolgozni rajtuk, mint azokon akik könnyebben elélveznek!
2013. jan. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A hüvelyi orgazmus és csiklói se sikerül. Magamnak sosem szoktam csinálni.. tudom lehet ez a baj, hogy ha már én magamnak nem csinálok, mért várnám el azt, h a páromnak sikerüljön.

Nem, szó sincs szakításról e miatt.. (:

A barátom is tisztában van vele, nem színlelek semmi ilyesmit..

2013. jan. 16. 14:32
 8/8 anonim válasza:

Ha nem végzel önkielégítést, és azt sem tudod pontosan mi az amit keresel, akkor miből gondolod, hogy szegény szerelmed megtalálja a titok nyitját? Ne értsd félre! Nem szeretnélek bántani. Inkább arra bátorítanálak, hogy próbáld ki! Hiszen te vagy az első, aki tudhatja, hogy mi az ami neked jó. Ha megvan, akkor azt is tudod, hogy érd el az orgazmust. És így tudsz segíteni a párodnak is.

Az a nő, aki tudja mi jó neki, már több segítséget tud nyújtani a párjának. Nem tudhatja minden férfi mi jó nekünk. Nekünk is tudnunk kell... :)

2013. jan. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!