Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom rengetegszer elkésik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom rengetegszer elkésik a találkozóinkról. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyok együtt a párommal. De már rengetegszer legalább fél órát késett a találkozókról. Eddig ez nem zavart, de nemrég megkértem, hogy legyen pontos. Mondtam neki, hogy jöjjön ide 9-kor. Kérdezte, hogy mennyit késhet (persze viccesen) s mondtam, hogy fél óra a maximum. Erre az volt a válasza, hogy már 9-kor pontosan itt lesz. Erre több, mint 1 órát(!) késett. Azt tudom, hogy ilyenkor általában a haveroktól jön. Amúgy minden rendben van köztünk.
2009. aug. 29. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Mindig a megbeszélt után egy órával menj a helyszínre, egyszerű.
2009. aug. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ezzel nincs gond, mert legtöbbször nálunk vagy nála találkozunk.

Csak az zavar, hogy ennyire nem tisztel, hogy legalább egyszer pontosan jöjjön? :S

2009. aug. 29. 18:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hmm nem nagyon tudsz mit csinálni. Gyökeresen megváltoztatni nem tudod, de nem az anyukája vagy, nem formálhatod át. Szerintem próbáld meg elfogadni ezt. Persze eshet rosszul, mutatsd ki neki, remélhetőleg észreveszi és miattad megváltozik, de görcsösen semmiképpen nem szabad. Én is ilyen cipőben járok, 3éve:)

A páromnak a késés valami korábbi trauma,tudod ilyen tudatlalatti. Egyszerűen rosszul osztja be az idejét. Én meg iszonyúan odafigyelek az időre, pontosságra, úgyhogy gondolhatod h mennyi vita volt már ebből:S

Szóval ezt beszéld meg vele!

2009. aug. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ő mit szólna hozzá, ha te késnél? Beszélj vele, ha nem lesz hatásos akkor késs te is legalább fél órát.
2009. aug. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
az nem megoldás, hogy te is késel. nagyon egyszerű: mond meg neki, hogy ez zavar, és innentöl ha 9re megbeszélitek, és 9 órakor nincs ott, akkor elmész. vvagy ha hozzád jön, akkor ne nyiss neki ajtót, küld el. ha előre szolsz, nincs joga megsértődni. hidd el nekem, hogy ha ezt fogod csinálni, nem fog késni.
2009. aug. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
koliba barátnőm 9hónapja van együtt a barátjával és olyan még nem volt hogy legalább 15percet ne késett volna találkáról. mert sokat kell tanulnia előtte utána meg szépítgeti magát hogy tetszen ugye neki :)) bár mondjuk 1 órát nem késett még soha, de időre se szokott odaérni.. barátja megszokta azóta és úgy igazít mindent hogy jó legyen :)
2009. aug. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De ő tudom, hogy azért késik mert a haverjaival van, szóval nem szépítkezik vagy ilyesmi...

Amúgy ez egy jó módszer lenne, hogy ne engedjem be. Akkor is próbáltam alkalmazni, de aztán megláttam azt a cuki arckifejezését és nem ment :(

Köszönöm a válaszokat. :) Akinek esetleg még van ötlete...

2009. aug. 29. 23:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudok tanácsot adni neked ebben, mert az előző pasim ugyan ilyen volt, mint ahogy te leírtad a párodat. Nagyon sokszor leültem vele beszélgetni erről és nála is a haverok voltak az elsők. Volt olyan hogy 1-2 órákat késet, amikor itthon vártam, hogy jöjjön. Volt olyan hogy itthon vártam és nem is jött át. :-(( Pedig előre meg volt beszélve. Nekem erre csak az volt a reakcióm, hogy ha ennyire fontosak a haverok hogy nem tud, időben elköszöni, vagy fel se tud hívni, hogy nem tudok menni hozzád. Akkor maradjanak neki a haverok, én meg keresek egy olyan társat, aki igazán szeret engem nem csak látszólag. Mert ha szereted a másik felet, akkor örömet akarsz neki okozni, nem szomorúságot és idegességet hogy miért nem jön. Remélem több szerencséd lesz pároddal, mint az enyémmel. Én 6 hónap után dobtam, mert nekem ilyen pasi nem kell, aki nem tud pontos időben meg jeleni.


L/19

2009. aug. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

19:00-as értek egyet, megváltoztatni nem tudod. Kérdésére "mennyit késhet?" szerintem ne késsen 1 percet se, ha késik, rendben, de te már ott sem vagy a talihelyen...

Már mondtad neki, hogy nem tetszik, ha késik, és nem kell megvárni a másikat, programja van, rendben akkor te is szervezz magadnak, drasztikusnak tűnik, de véleményem szerint a szép szó, amint láttad nem vezetett semmire. Mert neked is megvan a saját életed és neked is éppen olyan drága az időd mint bárki másnak. Ne hagyd magad. (Nem azt mondom h szakítsatok!)

2009. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!