Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti is hamar elsírjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is hamar elsírjátok magatokat ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Ma sajnos elég durván veszekedtünk a barátommal, de amikor elkezdte mondani hogy mennyire szeret meg eszembe juttatja a régi közös emlékeinket már nem is haragszok rá és azonnal elkezd folyni a könnyem. Emiatt beszélni sem nagyon tudok hozzá mert vagy sírok vagy beszélek.. Csak én vagyok ilyen?
2013. jan. 15. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem csak te vagy ilyen.
2013. jan. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Bino ***** válasza:
Nem csak te :)
2013. jan. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
csak érzékenyebb vagy :D ez változó ... de ez tükrözi,hogy szereted ...
2013. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sokan vannak így. Speciel én nem, de rám nem nagyon lehet alapozni. Elég érzéketlen vagyok ilyen helyzetekben. :/ :D
2013. jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ugyanilyen vagyok,egyszerre elpigyergem magam...
2013. jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok ilyen :) bár én mikor ideges vagyok is sírni tudnék.. vagy ha valami nem úgy jön össze ahogy én szeretném és úgy érzem, hogy ez nem fer, akkor is már elcsuklik a hangom meg minden :)
2013. jan. 15. 22:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, sőt néha nagyon durván elkezdek bőgni ilyen esetben. Még karácsony előtt volt hogy összevesztem a barátommal nagyon csúnyán. Szó szerint üvöltöttünk már. Mivel a barátom kezdte elég feszült volt túl reagált mindent és így vezette le, de nagyon megbántott ezzel engem. Aztán kiment cigizni utána visszajött és bocsánatot kért, elmondta hogy mennyire szeret és hogy sajnálja de az új munkahelye miatt nagyon feszült volt és így kijött rajta az is ok nélkül, meg mondta hogy ő soha nem bántana engem, se fizikailag, se lelkileg nem is bántott még csak akkor lelkileg nem fizikailag, Akkor egy őszinte bocsánatkéréssel elpityeregtem magam, amit ő észre is vett és átölelt ilyenkor szó szerint bőgés roham jött rám. Megvigasztalt és ezzel bebizonyítottam neki hogy szeretem őt és hogy egy ilyen vita nem tesz kárt a kapcsolatunkban sem. Én is nagyon érzékeny lelkű lány vagyok, ez van ilyen vagyok.
2013. jan. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én még az aranyhaj és a nagy gubancon is elsírtam magam... Ne érezd magad egyedül , sokan érzékenyek vagyunk
2013. jan. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én eddig sosem voltam ilyen picsogós egyik kapcsolatomban sem, de a jelenlegi párom nagyon kihozta belőlem valahogy.:)

Akkor is sírok, ha durvábban összeveszünk, akkor is ha kibékülünk. Volt olyan, hogy egyszer csúnyábban szólt oda nekem és attól is elpityeregtem magam. Na akkor éreztem magamat igazi gyökérnek, de jól fogadta. :)

Mostanában szerencsére nem sokat veszekszünk... Most meg attól lábad könnybe a szemem, ha odahúz magához, megszeretget és elmondja mennyire fontos vagyok neki. Nem mindig, de ettől sokszor eltudok érzékenyülni. :)

2013. jan. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:)) Nekem valahogy mikor kibékülünk jól esik sírni :D
2013. jan. 16. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!