Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Párommalk nagyon jól megvagyunk. Neki két sikertelen házassága volt, Nekem egy. Most mindketten ugy érezzük, megtaláltuk végre egymást.

Egyetlen problémám az, hogy a párom szeretné kiprobálni a hármas/négyes sexet. Persze elméletben Engem is izgatna a dolog, de gyakorlatilag nem tudom elképzelni, hogy eggyütt legyek egy nővel. Azt meg pláne nem, hogy Ő ott előttem mással legyen ! Szeretem Őt, és csak egyszer kérné, de félek mi lesz ha rákap az ízére.


2013. jan. 14. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:

lehet csak én vagyok ennyire hülye gondolkodású, de nekem ilyen nem férne bele...

ízlések és pofonok persze, de én tuti nem mennék bele...

az a baj, ha nem kapja ezt meg majd otthon, akkor megkapja majd máshol, mert ő erre rá van izgulva :S

kérdezed meg tőle, hogy neki milyen érzés lenne ha látná, hogy más férfivel csinálod előtte!!?

2013. jan. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha elvileg izgat, de gyakorlatilag nem, akkor minek?! ami nem tetszik, azt nem kell erőltetni, de ha meggondolod magad, akkor szerintem nyugodtan csináljátok!
2013. jan. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Most mindketten ugy érezzük, megtaláltuk végre egymást. "

"a párom szeretné kiprobálni a hármas/négyes sexet."

Ebből a fajtából nem lesz épeszű családfő, erre befizethetsz. Ha belemész a dologba, akkor úgy érezheti hogy bármit megtehet veled, ráadásul elég megalázó is lenne számodra. Ha nem mész bele, úgyis kipróbálja, csak nem veled.

2013. jan. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Barátnőm is néha petzegeti, de az nekem se menne. Nem mondom hogy vad idegen emberekkel nem mennék bele egy orgiába, de az hogy a saját magánéletembe ami rám, és a barátnőmre tartozik bevonjak még 1-2 embert, és előttem más dugja... kizárt...
2013. jan. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Vicuska87 ***** válasza:

Hát nem tudom...

Én is azt kérdezném meg, hogy ő mit szólna, ha még egy férfi is lenne ott, aki veled foglalkozna! Ha benne van, akkor én 1x kipróbálnám!

2013. jan. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mint írtam, nem csak nőről lehetne szó, akár párról is
2013. jan. 14. 14:06
 7/8 poet1 ***** válasza:
Nem támogatnám egyáltalán!
2013. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

első vagyok :

kérdezd meg, hogy neki milyen lenne ha téged dugna egy másik csávó...

de amúgy te is rajta vagy valamilyen szinten....ti tudjátok, majd a végén jól rá kaptok és a szex számotokra nem lesz...csak egy ilyen kis nah dugjunk át hívjuk ,,Szabóékat"?? ....

2013. jan. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!