Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg akarom szerezni de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarom szerezni de nem akarok nyomulni rá. Hogyan csináljam? 17/L

Figyelt kérdés

Egy sráccal beszélgetünk egyenlőre csak neten kb egy hónapja, de mindketten egy városban élünk (úgy hogy kollégista vagyok) bár még nem láttam. Egyenlőre szeretném megismerni, de mivel tetszik külsőre és belsőre is ezért egy idő után szeretnék összejönni vele. Nos, ő egy zenész és azért írt rám, mert egy bizonyos zenekar frontembere mindkettőnk példaképe. Egyszer említette szilveszter előtt hogy meghívna valamire, de mivel kollégista vagyok nem értem rá mert otthon voltam.. én nem akarok nyomulni, főleg hogy a napokban szakított a barátnőjével (2 hónaposak voltak, de ahogy kivettem a szavaiból nem szerette annyira, csak rosszul esett neki ez az egész szakítás.) Amúgy ő 19 éves, és szerintem tetszem is neki, a stílusunk is egy az egyben ugyanolyan. A kérdés, hogyan szerezhetném meg úgy hogy nem nyomulok? (ez rossz tulajdonság hogy nyomulós vagyok.)

Előre is köszi az értelmes válaszokat! :)


2013. jan. 15. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Vodoo, agykontroll, ima.


Több ötlet nem ugrik be, ha csak várni akarod a sültgalambot.

2013. jan. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nyomulj nyugodtan,nem rossz dolog az.

Amúgy melyik zenekar frontembere az?

2013. jan. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*egyelőre (!) ((ésatöbbi))
2013. jan. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sztem várj amíg ő kezd el komolyabban érdeklődni feléd.. biztos tetszel neki de most vált el a bnőjétől.. türelem.
2013. jan. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1. -azért nem nyomulok, mert alig ismerem még. Arra azért szeretnék időt szánni.

2. - Him-Ville Valo :)

3. - Elöször megismerni szeretném. Addig nincs értelme többnek szerintem.

2013. jan. 15. 23:02
 6/8 A kérdező kommentje:
4. -Ugyanígy gondolom. Eddig mindig ő írt nekem :)
2013. jan. 15. 23:03
 7/8 anonim ***** válasza:
HIM Jó is az :)
2013. jan. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor nem kell nagyon gyötörnöd magad azon, hogy 'megszerezd'..:) Ne nyomulj, az kiábrándító, ha eddig is ő írt rád, lépni fog biztosan..a maga idejében.
2013. jan. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!