Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jo megoldas ez, hogy elgondolk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jo megoldas ez, hogy elgondolkodjon a parom a dolgokon?

Figyelt kérdés

Parom,aki egy 38 eves ferfi eleg lehetetlen, konnyen befolyasolhato termeszettel,gyenge jellemmel,ugyanakkor oriasi egoval rendelkezik.Ugy volt nevelve,hogy csakis ő meg az ő szulei a tokeletesek, az okosak,az ugyesek.

Peldaul,ha valami gond van kozottunk,soha nem hagy ervelni,allandoan beleszol es csak az o mondanivaloja letezik,nem enged szohoz jutni,ujabban meg elkezdte kirtizalni a csaladomat,meg ha nem is szo szerint ezt mondta, de a lenyeg az volt,hogy az o csaladja mennyivel jobb az enyemnel.(mindezt tudatlanul,mivel en nem kotom senki orrara a csaladom dolgait, mig naluk akkora feneket keritenek mindennek,mintha csak roluk szolna a vilag.)

Par napja jol ossszevesztunk(ismet),szerinte en sertettem meg azaltal,hogy kifejtettem,mennyire nem ertek egyet azzal,hogy a szulei mindenbe beleszolnak.

Aznap duzzogott,szembenyomta a telefont is, de utana meg en tuntem el, egyszeruen nem vagyok elerheto szamara 3 napja sem telefonon,sem online, sehol.Pedig keres,ketsegbeesetten,de nem reagalok semmire.Hadd gondolkozzon el a dolgokon.(amit mar millioszor megprobaltam beszleni vele,de csak rovid ideig volt eredmenye)

Szerintetek ez jo megoldas?



2013. jan. 16. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Te figy-ez nem kapcsolat, és sosem lesz az. Két össze nem illő emberek vagytok. Szerintem ne eröltesd, hanem köszönd meg az együtt töltött időt, és búcsúzz el. Én biztosan ezt tenném veled kapcsolatban a pasi helyébe.
2013. jan. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyökereiben nehéz megváltoztatni valakit. De azért akkor volna teljes a kép, ha lehetne hallani a másik felet is.
2013. jan. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mint a gyerekek
2013. jan. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Patrik24 ***** válasza:
Egyáltalán nem jó megoldás, ugyanis nem tudja miért tűntél el. Ezer dologra gondolhat. De ha ilyet teszel, akkor a te érzelmi inteligenciád is a béke segge alatt van. Ez érzelmi zsarolás.
2013. jan. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

DE,azt nagyonis jol tudja,hogy azert tuntem el es nem reagalok smemire, mert egyszeruen nem akarok vele kommunikalni semmilyen formaban,nem akarom befolyasolni,legyen ideje elgondolkodni azon,hogy mit is akar valojaban es mit tesz erte.Ugyis csak igergetne, en meg szeretnem elhinni,de tudom,hogy csak ideig-oraig tartja be. Fel lehet razni kicsit ebbol a z elkenyelmesedett allapotabol?(mert azt hiszi,hogy 2 ev utan mar nem kell megharcolni a kapcsolatert)

NEM tudom, egyaltalan megvaltozhat egy 38 eves ferfi,ha megtapasztalja,hogy milyen -majdnem- elvesziteni valakit,akit amugy szeret...?

2013. jan. 16. 12:10
 6/9 Patrik24 ***** válasza:
Szerintem ebben a korban már nem nagyon változnak az emberek, csak ha nagyon sok energiát fektetnek bele, de ő a leírásod alapján nem úgy néz ki.
2013. jan. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen értelmetlen amit művelsz.

Én sem viselném el, ha a párom megpróbálna nevelni. A különbség az, hogy velem lehet beszélni.

Előfordul néha, hogy nem találkozunk napokig, de ennek nem a másik nevelése, büntetése az oka. Ha ilyen céllal tűnne el, akkor nem keresném többé. Ha nem akar látni, akkor ne lásson többé.

Az állandóan közbevágókkal 2 dolgot szoktam tenni:

1. Rászólok, hogy még nem fejeztem be. Én is meg szoktam hallgatni.

2. Otthagyom. Ha ő sem figyel rám, akkor én sem figyelek rá, de ezt én fel is vállalom.


36/F

2013. jan. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, legtobben egyertelmuve tettetek,hogy nem jo megoldas ez reszemrol.

Megfogadom s koszonom,mivel valoban nagyon tanacstalan voltam mar .

2013. jan. 16. 13:31
 9/9 anonim ***** válasza:

38 éves és ott tart, hogy kinek milyen a családja? Lehet, hogy vannak jó tulajdonságai (bár erről nem írtál), de érzelmi intelligencia a béka feneke alatt. Megváltozni nem fog, ha kibékültök lesz majd más probléma, kár az idődet rá pazarolni.

41N

2013. jan. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!