Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Vannak olyan lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Vannak olyan lányok, akiket egyszerűen nem tudtok elképzelni, mint barátnőt, de szívesen lefeküdnétek velük?

Figyelt kérdés
Szóval mondjuk szemrevaló a lány, nem is buta, de valamiért mégsem kell, mint barátnő, csak mint szerető, vagy szexpartner. Ha igen, akkor miért? Mi lehet ilyen taszító egy lányban? 21/L
2012. dec. 3. 00:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
csak barátnővel feküdnék le
2012. dec. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem az hogy valaki csak azt akarja az nem a nőt minősíti hanem a pasit... Mert alkalmatlan lelkileg egy kapcsolatra. Csalódott, másba szerelmes, álom világban él. Vagy komplexusai vannak,mondjuk az egzisztenciáját illetően. Szerintem vmi ilyesmi.
2012. dec. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
75%
Nem taszító a lányban semmi, szexinek tartja a csávó, de nem tartja párkapcsolati alapanyagnak, aminek több oka lehet. Nálam ilyenek fordultak elő: - a csaj nem volt elég független ami nálam alapfeltétel (pl szülőkkel él, sok a családi kötelezettsége, messze van stb), a csaj túl buta (magamban röhögtem minden megszólalásán de azért a szex mégiscsak jó volt vele), másba voltam szerelmes épp akivel még bizonytalan volt a dolog... stb...
2012. dec. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
És utolsó, ha ennyire nem kell egy csaj, akkor nem érzed tisztességtelennek, hogy lefekszel vele, pedig jól tudod, hogy sose kéne többre? (mármint nem gondolod, hogy a nőnek ez mennyire megalázó?) Vagy ez totál nem érdekli a pasikat?
2012. dec. 3. 00:16
 5/31 anonim ***** válasza:
Kedves 3as. Az ilyen pasikat sose értettem. Minek fekszenek le az ilyen lánnyal. Hülyíteni jó a másikat. Ebből vannak a megalázó szituációk, hogy vannak akik beérik kevesebbel, De miért???
2012. dec. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
Igen, vannak akiknek megfordul ez a fejében, (hogy kihasználhatná a helyzetet) de nem teszi meg, és van aki meg is teszi...
2012. dec. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
10%
Bocsi, szerintem kicsit egyoldalúan közelítitek a témát. A nők talán nem szoktak pasikat kihasználni a szexért? Személyes tapasztalatom, hogy de igen. A pasik is csinálnak ilyet? Igen, előfordul. Sőt, az is, hogy mind2 fél csak szexet akar. Én nem szoktam komoly szándékot színlelni, ha ilyen nincs. Aki kapcsolatot akar, az viselkedjen úgy, és ne feküdjön alám, ha nem látja, h ugyanannyit akarok mint ő. Ha egy csaj saját magát csapja be, arról én nem tehetek.
2012. dec. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Mért ne tenné ?:) Én nő létemre csak nézek... Miért lenne megalázó ? Akkor megalázó, ha a nő többet akar a férfi meg nem és ezt a férfi nagyon is jól tudja mégis kihasználja,de ez sem megalázó, inkább csak gerinctelen. Tisztázni kell már az elején, hogy ez csak szex. Miért hiszik azt a pasik (de úgy látom még néhány nő is) hogy a nők csak "hátsószándékkal" fekszenek le valakivel. Tehát ezalatt azt értem, hogy miért kell azt hinni, hogy mindenképpen kapcsolatot akarnak? Miért mi nem élvezhetjük a szexet? Mi nem vagyunk emberek talán??

21L

2012. dec. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
21L bejössz nekem ;)
2012. dec. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Nekem pl. most az életemnek egy olyan szakasza van,amibe nem igazán fér bele egy komoly kapcsolat(persze ha nagyon akarnám beleférne),ezért én inkább csak egy éjszakás kalandokra vágyom...szóval ha találkozom egy lánnyal,aki szép is okos is,akkor is valószínű,hogy csak ideig-óráig lennénk együtt(persze,ha ő is benne lenne),mert most jelenleg ez az ami hiányzik és ez nem jelenti azt,hogy bármi baj lenne a lánnyal.
2012. dec. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!