Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti lefeküdnétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti lefeküdnétek a tanárotokkal/főnökötökkel? (többi lent)

Figyelt kérdés

Olyan extrém esetekre gondolok, hogy pl. egyetemre jártok és a legutolsó vizsgát kell már csak letennetek, hogy meglegyen az összes kredit. Tegyük fel, hogy nincs is több államilag támogatott helyetek, úgyhogy ha megbuktok akkor a következő félévben már csak költségtérítéssel tudnátok felvenni újra ezt a tárgyat, de tegyük fel, szegények vagytok és erre nem lenne lehetőségetek. Szegények vagytok és a diploma az egyetlen kitörési pont ebből az állapotból... Na tehát az a lényeg, hogy mindenféleképpen meg kell csinálnotok azt a tárgyat, főleg úgy, hogy előtte évekig vért izzadtatok, hogy diplomások legyetek...

Erre a tanár bejelentené, hogy csak akkor enged át titeket, ha lefekszetek vele. Ti megtennétek?


Ez az egyetemi példa csak érzékeltetés volt, hasonló megeshet munkahelyen, más környezetben, szituációban is. Tudom, hogy gusztustalan ez a kérdés, és jóérzésű ember nem tesz ilyet egy Nővel, én sem tennék, de azért érdekel, hogy ha mégis ilyen szituációba kerülnétek, hogy valaki rákényszerítene titeket a szexre, meg tudnátok-e tenni a továbbjutás érdekében, egzisztenciális stb. okokból?



2013. jan. 16. 13:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
60%

Komolyan elgondolkodtam rajta, ami azt illeti.

Most ugye, arról a helyzetről beszélsz, amikor tudhatom én akármilyen profin az anyagot, lehetek akármilyen jó a munkámban, magam erejéből nem tudnám elérni a következő vágyott szintet, mert a bizonyos tanár/főnök megakadályozna benne, és ezt szabná feltételül (ami megjegyzem, egy mocskos zsarolás). Nagyon igazságtalannak tartanám, ami azt illeti. Hiszen én keményen güriztem a cél érdekében, aztán meg kiderül, hogy a könnyebb úton is elérhettem volna- lásd: k.rválkodással.

Különben, ha éppen nem lenne párom, akkor sírva, dühösen, megalázva, de szerintem megtenném. Lenézhettek, meg köphettek rám, de évek izzadságos munkáját nem fogom sutba dobni holmi jó hír, vagy önbecsülés érdekében. Nekem igenis fontos, hogy befejezzem az egyetemet, és speciel a diákhitelt leszámítva más módon nem tudnám az önköltséges változatot finanszírozni. Ha csak ezen múlna, és hangsúlyozom, ha nem lenne párom, akkor megtenném. Ha lenne párom, akkor viszont, nagyon erősen bajban lennék, mert a hűségem törhetetlen, viszont a diplomára is nagyon áhítozom.

2013. jan. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ez egy nyilvánvalóan kamu kérdés kamu szituációval, vajon miféle következtetést von le a kérdező azon kívül, hogy a válaszokra merevedése van?
2013. jan. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

A 3-as és a 11-es válaszoló értette meg igazán a kérdést.

Egyébként én is teljesen elítélem az ilyesmit, semmi rossz szándékom nem volt a kérdéssel, elnézést, ha valakit esetleg megbántottam vele. Szimplán csak kíváncsi voltam, ennyi.

Az utolsónak pedig: miből gondolod, hogy fiú vagyok?

2013. jan. 16. 16:27
 14/16 A kérdező kommentje:

Jó, igaz, fiú vagyok, mondjuk ez ki is derül a szövegeimből... de azt kikérem magamnak, amit az utolsó írt.


Amúgy sokan írták azt, hogy ha jól nézne ki a főnök/tanár, akkor könnyebben elviselnék a dolgot... Ezek szerint csak azért, mert valaki jól néz ki, könnyebben el lehet viselni, hogy ha megaláz és semmibe vesz titeket?

2013. jan. 16. 16:30
 15/16 anonim ***** válasza:
76%

Sziasztok! Senkivel nem akarok vitába bonyolódni, de sokakkal nem értek egyet. Először is a kérdező nem is írta, hogy ez egy igazi szituáció, szóval nem lehet "lekamuzni". Másodszor pedig itt nem arról van szó, hogy ki mennyire gürizik és tanul, hogy ki mennyire képes elsajátítani a tananyagot, hanem arról, hogy ha esetlegesen a tanár még akkor sem engedne át, ha mindent szó szerint mondanál, ami a könyvben le van írva. Szóval mondhatják itt páran, hogy nem kerülnének ilyen helyzetbe, mert el tudják kerülni/ meg van hozzá az eszük, de itt nem erről volt szó. Hanem arról, hogy megzsarol a tanár például. Márpedig egy ilyet nem lehet csak úgy elkerülni, ha pont egy ilyennel hoz össze a sors, mert egyáltalán nem rajtunk múlik!

Úgyhogy szerintem, kedves kérdező, megértettem amit kérdezni szerettél volna. És ha őszintén végiggondolom, hát nehéz kérdés. De mivel nagyon fontos lenne számomra a diploma, fontos lenne, hogy elérjem a céljaimat, ami a jövőt illeti, úgyhogy lesülne a pofám.ról a bőr, de ha így sarokba szorít, akkor meg kellene tennem. Először próbálnék beszélni valakivel (akiben teljesen megbízom.....barátnő, nagyon jó haver például), tanácsot kérnék, esetleg ha egy másik tanárral egész jó viszonyban vagyok, akkor tőle kérnék segítséget, de ha elkerülhetetlen, akkor megtenném. Most le lehet pontozni, és el lehet mondani mindenféle rib@ncnak, én se nagyon tudnék tükörbe nézni elég sokáig, de sajnos nem tehetnék mást. De persze ez csak az én véleményem, mindenki máshogy cselekedne.


Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikerült, remélem azért páran elolvassátok!

2013. jan. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat!

Igen, ez egy jó és korrekt válasz volt a kérdésre. Tényleg semmilyen negatív nem volt bennem, amikor feltettem ezt a kérdést, csak kíváncsi voltam, hogyan reagálnátok ebben a szituációban. Én el sem tudnám képzelni ezt a helyzetet, és ilyenkor érzem át, hogy néha mennyivel nehezebb lánynak lenni :D Mert titeket könnyebben ki lehet használni. És igen, igazából sok nő kerül ilyen helyzetbe élete során, hogy a magasabb pozícióban lévő felettese/tanára kihasználja a szorult helyzetét és megzsarolja. Szóval nem életszerűtlen a kérdés szerintem.

2013. jan. 16. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!