Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hallgassak a megérzéseimre/érz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallgassak a megérzéseimre/érzéseimre, vagy ne lássak rémeket?

Figyelt kérdés
A páromról lenne szó. (30F) 8 hónapja vagyunk együtt. Eddig minden ok volt, nagyon szerettem őt és ő is engem. Nem volt bennem egy csepp kétely sem, maximálisan megbíztam benne. De egy hónapja elkezdtem bizalmatlan lenni vele szemben. Ennek az az oka, hogy eléggé lecsökkentek a szexuális együttléteink az eddigiekhez képest. Nem tudom, de rossz megérzéseim támadtak. Vagy lehet hogy csak rémeket látok? Szerintem teljesen normális, hogy ilyenkor elsőre a megcsalásra gondol az ember. (Meg volt egy exem, aki szintén akkor kezdett el hanyagolni, mikor félrelépett.... Utólag minden kiderül...) Azt hozzá kell tennem, hogy sokat dolgozik, és a maradék kevéske szabadidejében mindig együtt vagyunk és minden percet kihasználunk, tehát ugy gondolom nem nagyon lenne alkalma félrelépni. Persze-persze, ha valaki félre akar lépni, úgyis megoldja titokban.....Mikor megismerkedtünk sokat bújtunk össze, leginkább ő kezdeményezett. Most meg van hogy 2 nap alatt egyszer sem, vagy ha igen, azt is én "provokálom ki". Ha én nem lépnék, lehet már nem is lenne igénye az összebújásra?? Emiatt érzem, hogy valami nincsen rendben. Leültem már vele beszélgetni, azt mondta, az ég világon semmi gond nincs, ugyanúgy szeret, mint addig. De nekem valami azt súgja, nem érezném azt h gáz van, ha nem lenne gáz. És leülhetek vele akár 50x is, ha füllent, vagy nem vallja be, vagy nem akarja elmondani az igazat, akkor is ugyanazt fogja mondani, hogy semmi baj, szeret engem. Tudom, hogy sok a gondja, tartozásai, hitelei vannak. Lehet hogy csak az idegesség miatt hanyagol engem? Lehet hogy tényleg nincs probléma velünk, csak legyek megértőbb és türelmesebb? Valami tanács, vélemény? (Bocsánat ha nem lett értelmes, de kicsit ideges vagyok). Nagyon szeretem őt, nem akarom elhagyni. 28N
2013. jan. 16. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Két lehetöség van:

1. megbizol benne, és elhiszed amit mond.

2. Nem bizol benne, és akkor semmi értelme együtt lenni vele.


A megérzések a legtöbb esetben csak arra jók, hogy tönkretegyenek egy kapcsolatot. AZ meg, hogy valaki fáradt és nincs kedve mindig a szexre, természetes dolog.

2013. jan. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyelőre ne kezdj el találgatni, ameddig csak a megérzéseid sugallják azt, hogy valami nincs rendben és lehetséges, hogy megcsal. Elmesélem az én történetemet, ami hasonló a Tiédhez. A párom 31 éves, lassan 1 éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, tervezzük a jövőnket. A szexuális életünkkel sincs semmi probléma, heti többször is összebújunk, mindkettőnknek van rá igénye. Fél év után, egyszer csak, egyik napról a másikra, elkezdett csökkeni a szexuális együttlétek száma, amikor össze is bújtunk, akkor gondjai akadtak (merevedési probléma). Ha "sikerült" is a dolog, az is heti 1 volt kb. Először én is arra gondoltam, hogy nem kíván már, velem van baja, lehet, hogy megcsal és a lelkiismeret-furdalása miatt nem jön össze a dolog..Hiába nyugtatott meg, hogy nem így van, és vele a probléma, ő sem tudja az okát, valahol legbelül mégis kerestem az okokat, a válaszokat. Aztán eltelt így 1 hónap, majd elment orvoshoz (urológushoz), ahol kiderült, hogy prosztata gyulladása van, aminek az egyik jele a merevedési zavar, hiába nincs azon kívül semmi problémája vagy tünete.. Kapott gyógyszert, meggyógyult és minden a legnagyobb rendben volt. :) Szóval ebből kiindulva, ne keresd egyből az rosszat, vagy a jeleket, hogy biztosan megcsal. A férfiaknak ha lelki gondjuk van, akkor a szexualitásban is jelentkeznek problémák, vagy így, vagy úgy. Szerintem bízz benne, ha pedig valóban vaj van a füle mögött, akkor előbb-utóbb úgyis ki fog derülni.
2013. jan. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigieket...
2013. jan. 16. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!