Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én tetszem neki?

Figyelt kérdés
Dhl futár vagyok. Egy menő irodaházba kézbesitek heti 3x. Vab egy tényleg nagyon csinos recepcios lány. Ketten vannak de mindig rögtön ugrik hogy ő vegye át tőlem a csomagot. Amikor megjelenek összenéznek mindig és mosolyognak. Rám is mindig mosolyog, úgy üdvözöl mintha régi ismerösök lennènk pedig csak 1 hónapja járok oda. A nevét se tudom valahogy nem jön úgy ki a szituáció mert nagy a pultnál a sürgés forgás. Elèg puccos hely tele 500k felett kereső 30asokkal. Ott dolgozik egy haverom is, sokan odavannak a csajért. Arra gondolok hogy csak beképzelem az egészet vagy xsak szánalomból viselkedik a lány így velem. Nem vagyok jóképü 25 évesen 3 lánnyal volt dolgom. Pénzem sincs, meg semmim. Mit akarna tőlem ha tele van a ház jóképü pénzes nagymenőkkel? Akikből sok jófej, nem az a nőket kihasználó tipus. Nagyon tetszik ez a lány de hihetetlen lenne hogy velem akarna pont lenni, kb. mint a nothing hill filmben. Valahogy ugy vagyok vele hogy inkább nem probálkozok be mert jobb álmodozni róla mint egy újabb nagy pofáraesés. Kosarazott már ki dagi lány is akinek azóta sincs senkije. Hát akkor ez a gyönyörüség mit akarna? Ti mit gondoltok? Jelek ezek? Képzelödöm? Ha tényleg tetszem neki mik a jelek? Megtörténhet ilyen valakivel vagy csak a mesékben?
2013. jan. 17. 00:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Addig nem tudod meg, amíg nem próbálod meg. De a leírtak alapján biztosan tetszel neki. Nincs szánalomról szó, mert nem ismer annyira, hogy szánjon. Semmit sem veszítesz vele, ha megpróbálod, ha viszont nem, egy életen át bánhatod.
2013. jan. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Megtörténni megtörténhet éppen,csak most még ennyire ne éld bele magad..amiért kedves s mosolyog nem biztos hogy veled akar lenni,lehet ilyen a stílusa..de ha konkrétabb jeleket ad akkor már reménykedhetsz :) sok sikert.
2013. jan. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 1.-vel.
2013. jan. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy csinos, még nem jelenti, hogy pénzéhes.
2013. jan. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
1 szál rózsát megér a dolog :) .Mondd Neki,hogy a kedves fogadtatásért.Így nem leszel a szemében nyomulós,de talán következő alkalommal a tel.számával viszonozza a lovagiasságod :) .Álmodozás az élet megrontója,én azt vallom,a valóság boldogít,nem a képzelet.Ha nem lép semmit,legalább nem ringatod magad hiú ábrándokba...Nem minden nőt a pénz boldogít,ne általánosíts.Lehet,hogy te vagy külsőre a zsánere,vagy egyszerűen van egy olyan kisugárzásod,ami bejön Neki.Bízz magadban és hajrá :) .
2013. jan. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek. Nem álmodozom, csak jó belegondolni, hogy talán... Ha a hó miatt tudok, holnap megpróbálok vele elbeszélgetni (rózsát inkább nem viszek, azt nyálasnak tartaná szerintem így elsőre) legalább a nevét megtudni. Elhívni még nem merem. Arra is gondoltam, hogy a barátnőjével / kollégájával kéne összehaverkodni, hátha elmond valamit.

Majd beszámolok mi volt

2013. jan. 17. 13:38
 7/14 anonim ***** válasza:
Ok,várjuk a fejleményeket :)
2013. jan. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
sztem is vágj bele, az meg csak kifogás, hogy a pultnál nagy a tumultus, légy férfi és kezdeményezz, hiszen a lány már világos jeleket küldött, te meg csak tutyimutyiskodsz! Nem tudjuk ennél világosabban egy férfi tudtára adni, hogy vonzónak találjuk.. Aki ennél tolakodóbb, az már diszkós ribi! Hogy mit akar tőled, vagy mit nem, másképp nem derítheted ki, ha csak csevegni nem kezdesz vele. Egyébként, megint sértő a dagikra nézve, hogy azt gondolod, ők nem adhatnak kosarat senkinek, örüljenek hogy valaki szóba áll velük.. Nagy ész lehetsz, ha azt gondolod, náluk tuti befutó vagy. Látod, még a dagi lány is dobott, mert inkább egyedül van, mint veled. Ne értsd félre, de ez, mint egy dagi lány, rosszul esett. A recepciós csajhoz több észt, és sok sikert kívánok!
2013. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát figyelj....írtad, hogy nem egy olyan eset volt már mikor nem is ő volt a pult mögött mégis mikor jöttél ő vette át a csomagot tőled, plusz előtte még a kolléganőjével össze is mosolyogtak.


Ezek szerintem egyértelmű jelek arra vonatkozóan, hogy teszel neki. (Ez egyfajta kezdeményezés volt az ő részéről.)


Nyugodtan próbálkozz be nála, nagy valószínűséggel sikered lesz. Az írásod alapján gondolom te se vagy közömbös iránta.


Én a te helyedben valami frappánssal közelednék felé mint pl. egy plusz csomag az amúgy is szállítandón felül, ami csak és kimondottan neki szólna. A csomagnak nem lenne címzettje csak mikor már mennék adnám oda neki, "hogy ez a csomag meg neked érkezett" címszóval és lépnék :)


A csomagba tennék valamit, ami mondjuk 2 személyre szólna. Mondjuk valami jegy/belépő valahova, pl egy kiállításra/tárlatra vagy valami hasonlóra (ami szerinted érdeklené őt) meg valami csokit, hogy a csomag testesebbnek látszódjon.


Illetve egy írott üzenetet is tennék bele, amivel felhívnám a figyelmét arra, hogy szívesen megismerném őt és ha nem lenne kivel elmenni a mellékelt tevékenységre szóló belépővel, akkor én szívesen vállalkoznék rá. Ha ez így lenne, akkor küld el nekem a "szívesen megismernélek" jeligét és visszahívlak majd, h megbeszéljük a dolgokat.


Amúgy meg ami a cégnél dolgozókat illeti, lehet hogy ők 500k-s fizetéssel bírnak, de ez nem jelenti azt, hogy a pultos lányok is ennyit keresnek. A leányzót valószínűleg egy párkapcsolat tekintetében nem a pénz motiválja és ezért inkább egy az ő osztályába tartozó személlyel jobban tud érvényesülni, mint egy magasabb beosztású nagyobb fizetésű egyénnel. Meg szerintem ezek a túlfizetett egyének előbb utóbb érzékeltetni fogják, hogy bizony az ő keresetük több, ami akár a kapcsolat rovására is mehet..


Az ötletem lehet nagy marhaság, de én lehet bejátszanám a dolgot. Ha tetszel neki a kíváncsiság úgy is hajtani fogja....vagy a másik opció kerek perec rákérdezel nála.

2013. jan. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Na "megvolt"...

Szombaton voltam bennt nála, egyedül volt. Miközben intéztük a szokásos papírmunkát elkezdtem kérdezgetni, hogy milyen a munka, hogy bírja a nagy forgalmat, hogyan kapcsolódik ki. Közben bemutatkoztam: -Amúgy Xy vagyok. - Tudom :) Megkérdeztem a nevét is. Amikor mentem rákérdeztem, hogy valamikor lenne e kedve akár most munka után beülni a sarki kávézóba "kipihenni a munka fáradalmait". Azt mondta idézem: "Jajj van, de most nem jó, ma jönnek hozzám de majd máskor beszélünk róla" Mindezt zavarban mondta. Akkor mondtam, hogy jó majd visszatérünk rá, de örültem hogy beszéltünk és majd hétfőn jövök a csomagokkal :)

Délután váratlanul bejelölt a kolléganője a facebookon és írt egy üzenetet. Azt írta, hogy hallota mi volt és hogy A lány nagyon aranyosnak, helyesnek tartja ahogy mindig "megyek hozzá" tetszik neki és várni szokta hogy mikor megyek. Amikor meg nem én megyek mindig csalódott, szová teszi, hogy nem jött az az aranyos futársrác. Ő is (a 'ketteske') jó fejnek tart és ezért írja azt, hogy szerinte nem vagyok a csajjal egy súlycsoportba és ő a helyemben nem eröltetné a járást, randizást vele. Nem válaszoltam semmit, erre nem lehet mit.


Ma voltam bennt ismét, minden úgy ment mint eddig. Sürgés-forgás, mosolyogva üdvözölt, elintéztük a papírmunkát, nem volt megint alkalom beszélni. Telefonált, közben aláírt, aztán jöttek mások is. De mosolygott, viszont úgy éreztem ha akarna tudna rám 2 mondatot szánni, de inkább kerülte. A kolléganő viszont furcsán méregetett amolyan "vetted az üzenetet?" stílusban.


Valahogy olyan volt a helyzet, hogy nehogy elhívjam megint. Nem is került szóba. Ha nagyon akart volna tudott volna szólni, hogy "Áll még az ajánlat?" nem?


Nem tudom ti mit szűrtök le ebből, de szerintem totál pofáraesés. Mit csináljak innentől? Nem akarok pincsikutyának tűnni aki állandóan traktálja a meghívásaival, szinte erölködve, könyörögve.

2013. jan. 21. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!