Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én tetszem neki?

Figyelt kérdés
Dhl futár vagyok. Egy menő irodaházba kézbesitek heti 3x. Vab egy tényleg nagyon csinos recepcios lány. Ketten vannak de mindig rögtön ugrik hogy ő vegye át tőlem a csomagot. Amikor megjelenek összenéznek mindig és mosolyognak. Rám is mindig mosolyog, úgy üdvözöl mintha régi ismerösök lennènk pedig csak 1 hónapja járok oda. A nevét se tudom valahogy nem jön úgy ki a szituáció mert nagy a pultnál a sürgés forgás. Elèg puccos hely tele 500k felett kereső 30asokkal. Ott dolgozik egy haverom is, sokan odavannak a csajért. Arra gondolok hogy csak beképzelem az egészet vagy xsak szánalomból viselkedik a lány így velem. Nem vagyok jóképü 25 évesen 3 lánnyal volt dolgom. Pénzem sincs, meg semmim. Mit akarna tőlem ha tele van a ház jóképü pénzes nagymenőkkel? Akikből sok jófej, nem az a nőket kihasználó tipus. Nagyon tetszik ez a lány de hihetetlen lenne hogy velem akarna pont lenni, kb. mint a nothing hill filmben. Valahogy ugy vagyok vele hogy inkább nem probálkozok be mert jobb álmodozni róla mint egy újabb nagy pofáraesés. Kosarazott már ki dagi lány is akinek azóta sincs senkije. Hát akkor ez a gyönyörüség mit akarna? Ti mit gondoltok? Jelek ezek? Képzelödöm? Ha tényleg tetszem neki mik a jelek? Megtörténhet ilyen valakivel vagy csak a mesékben?
2013. jan. 17. 00:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom,haver,de legalább megpróbáltad,nem rajtad múlt a dolog. Én a helyedben továbbra is kedves maradnék vele de nem hívnám többet soha sehova,még büszkeségből sem.
2013. jan. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez valóban egy érdekes szituáció.


Amúgy én valahogy úgy érzem, hogy amit válaszban kaptál (a súlycsoportra vonatkozóan) az nem a ketteske saját véleménye, hanem az a "first lady" álláspontja, amit nem mer neked face-to-face formában megmondani, ezért inkább a barátnő hozza a tudomásodra a dolgot.


Nem tartom nagy pofára esésnek amúgy, mert te megpróbáltad igaz nem úgy sült el ahogyan azt vártad volna.


Ha nagyon tetszik a lány akkor esetleg még egyszer próbálkozhatnál nála. Vannak lányok akik direkt kéretik magukat.


Ez esetben:


Említetted, hogy sokat lóg a telefonon... tud meg a munkahelyi számát és hívd fel azon, vagy ha ez nem játszik akkor face-en keresd vissza a ketteske ismerősei közt és ott vedd fel vele kapcsolatot.


Ha meg nem te akarsz újfent kezdeményezni, akkor valamilyen éreztesd vele, hogy már nem érdeklődsz iránta. Például mikor viszel csomagot légy közömbös, nézz keresztül rajta, a csomagot egyesen a ketteskének add, vagy egy rövid ideig mellőzd a csomagok szállítását nekik. A hiányodat persze előbb utóbb érezni fogja...

2013. jan. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom, hogy a kiszemelt véleményét tükrözi amit a "ketteske" írt. Csak akkor minek hülyít? Hogy legyen egy jó napom vagy mi? Mit jótékonykodik?


Nem fogom többet elhívni, megpróbálom a kettes megoldást és átnézek rajta, éreztetem vele, hogy nem ő a királynő. Aztán lehet, hogy neki ez kell, a bunkóság. Akkor lehet majd ő teper, de ha nem az se baj. A mai szállítást elcseréltem egy munkatárssal. Pénteken megyek hozzájuk kiváncsi leszek mi lesz a reakció. Csak tartok tőle, hogy gyökérnek néznek hogy "nem mertem odamenni", pedig csak kiváncsi vagyok a reakcióra.

2013. jan. 23. 16:06
 14/14 A kérdező kommentje:
Elhivtam a kettesket randira, egyeske jol osszeveszett ezert vele. De a kettes valahogy megfogott jol sikerult a randi, ugyhogy "marad". A masikat meg egye meg a penesz ha nem tudta mit akar. Vagy csak az faj neki hogy nem az ove az osszes pasi.
2013. jan. 27. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!