Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudja meg hogy valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudja meg hogy valóban mindenben igazat mond e?

Figyelt kérdés
Igazából nagyon szeretjük, de azért részemről meg szokott jelenni a féltékenység. Senkiben nem tudok 100%ig megbízni. Előfordul hogy nem mond el mindent, csak úgy megtudom. Ő alapból nem az a típus akinek be nem áll a szája. Most is úgy jöttem rá hogy buli képeket néztem hogy felment bulizni. A barátaival volt fent. Tudja hogy nyugodtan mehet és engem nem zavar. Ő rám egyáltalán nem féltékeny, azt mondja bízik bennem. Valamelyik nap gyorsan kilépett a facebookjából, volt új értesítése, levelet kapott de nem nézte meg. Kicsit fura volt mert kérdezte is hogy mit nézek meg a számítógépen mert pont ott ült. Meg is jegyeztem hogy miért lépett ki olyan gyorsan, picit morcosnak éreztem.A telefonjában nem találtam semmit, de azután néztem meg hogy felmerült egy kis féltékenység részemről egy kis hülyeség miatt. Tegnap tisztáztuk a dolgokat és mondtam hogy beszéljük meg jobban a dolgokat ha problémánk van és hogy akármikor elmehet bulizni csak szólhatna róla. Azután nagyon kedves volt és jó volt a kedve, bújós volt meg úgy éreztem minden rendben. Mondta is hogy megnézhetem bármikor a telefonját és csak annyit mondott hogy ne vigyem túlzásba a féltékenykedést. Szerintetek időközönként bejelentés nélkül meg nézzem az e-mailjet meg a telefonját vagy nincs rá okom és csak túl féltékeny vagyok?

2013. jan. 17. 11:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
azért ennyire durván ne kémkedj utána. fontos a bizalom, de ha csak a barátaival látod stb akkor nincs nagy gond. én se szeretem, ha a barátom felettem áll, közbe pedig üzeneteket kapok fb-on :D szerintem te sem örülnél neki. beszéldd meg vele,hogy emiatt rosszulérzed magad, szeretnéd, ha szólna, hogy bulizni megy meg hasonlók.
2013. jan. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt mondtam neki hogy szeretném ha szólna, mert engem nem zavar ha megy. Azt mondta erre hogy majd eljárunk sűrűbben együtt, mert nem nagyon járunk amúgy el.
2013. jan. 17. 11:30
 3/13 anonim ***** válasza:

Szomorú, hogy felvetődött benned az ötlet, miszerint az SMS-eit és az e-mailjeit nézegesd.

Jóérzésű ember ilyet nem csinál. Némi önismerettel belátható, hogy a féltékenység alapja az önbizalomhiány. Tehát mindegy, hogyan viselkedik a barátod, mert te mindenben megtalálod az alapot a szorongásra. Ha nem változtatsz magadon, akkor a jövőbeni kapcsolataidon is végig fog húzódni ez a probléma. Minél jobban szorítod a féltékenység által, annál inkább kicsúszik a kezeid közül az aktuális pasid. Rajtad áll, hogy ez megváltozik-e, vagy sem. Egyelőre annyira mélyen benne vagy ebben, hogy talán fel sem ismered a probléma valódi természetét.

2013. jan. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tényleg önbizalom hiányos vagyok és sohasem vagyok elégedett a külsőmmel. Próbálok változtatni rajta.
2013. jan. 17. 11:40
 5/13 anonim ***** válasza:
Sajnos az ilyen, személyiségfejlődésbeli aránytalanságokra alapuló kapcsolatok kudarcra vannak ítélve. A közös nevezőtök a szexualitás, aminek tüze ki fog aludni egy idő után. De ez nem baj, mert addig is kiélvezheted, aztán keresel újat, majd újabbat, és nem érted majd, miért vagy boldogtalan. Mert a kielégültség nem egyenlő a boldogsággal.
2013. jan. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Csak néha jön elő ez a féltékenység és általában vissza fogom magam. Már 2 és fél éve együtt vagyunk. Amúgy minden rendben van kettőnk között, szex terén is és az érzelmek terén is úgy érzem.
2013. jan. 17. 11:51
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez már NEM egészséges féltés/féltékenység amit érzel.


Ok nélkül féltékenykedni ---> nem szabad, mert nem szereted igazán ----> vagyis nem éri meg folytatni a kapcsolatot.


Okkal féltékenykedni ---> nem éri meg folytatni a kapcsolatot.


ERGO = nincs értelme a kapcsolatotoknak!

2013. jan. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

11:55 nagyszerűen levezette a dolgot


A kérdezőnek őszintén el kellene gondolkodnia azon, hogy kit is szeret valójában.


Az önzetlen szeretettel kapcsolatban ezt ajánlom olvasásra:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2013. jan. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én vagyok kettőnk közül aki jobban igényli a szexet, lenne lehetőségem félre dugni, de mégsem teszem. Nem is voltam féltékeny mikor napokra elmentek dolgozni. Suli közben pedig van hogy 3-4 napokra nem látjuk egymást. Szeretem, jobb ember lettem mióta együtt vagyunk, együtt tervezzük a jövőnket, hozzá teszem ő is szokta tervezgetni hogy pl milyen állataink lennének, hol laknánk stb. Csak az a baj hogy néha kicsit túlzásba viszem a féltékenykedést, senki sem lehet tökéletes, azt mondta hogy tetszik neki ha kicsit féltékeny vagyok, csak túlzásba ne essek. Egy kezemen meg tudom számolni hányszor voltam eddig féltékeny .
2013. jan. 17. 12:10
 10/13 anonim ***** válasza:
Továbbra is az a véleményem, hogy nem szereted igazán. Bocsi. Ráadásul sulis vagy! Szóval kissé érthető, hogy nem tudod még felmérni még egy kapcsolat igazi értékét. És azt vettem észre, hogy magadból indulsz ki, hogy te is meg tudnád tenni.....
2013. jan. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!