Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy alázhatja meg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alázhatja meg ennyire saját magát egy nő?

Figyelt kérdés
Lány vagyok 24 éves. Páromnak van egy hódolója. Párom 35 éves, a csaj 30 éves. Olyan szinten alázza magát a csaj, hogy mindenki tudja róla, hogy halálosan szerelmes páromba. Hapsija nincs neki évek óta. Kis településen élünk, szóval itt mindenki ismer mindenkit és mindenki tud mindent. A csaj az itt járkál a mi utcánkba folyton, holott itt nem sok dolga van. Mikor megtudta, hogy mi együtt vagyunk, azóta nem köszön nekem, nekem természetes hajszínem fekete, összejöttem párommal, a csaj befestette a haját feketére, pedig soha nem volt fekete a haja és hogy őszinte legyek nem is áll jól neki. Előtte is történtek érdekes dolgok, mikor még nem voltam együtt párommal, de azokat most nem részletezném, mert akkor itt ülhetnénk estig. Szerintetek ennek a nőszemélynek van esze? Hogy lehet valaki ennyire szánalmas? Eleinte jókat nevettem rajta, de azért most már kezd idegesíteni, hogy ő mindenhol megjelenik. Ráadásul 30 évesen ennyi esze legyen valakinek. Ráadásul akkora trampli a nő, hogy valami botrány. Eléggé kövér, de nem is azzal van a gond, hanem ahogy öltözködik. Nagyon brutál. :)

2013. jan. 17. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Párodnak kell őt leállítania.
2013. jan. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Jo sztori, de te is erzed, hogy itt nincs kerdes, csak elmondtad ezt nekunk.
2013. jan. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem csak hogy szánalmas, hanem pszichológusra is szüksége lenne.
2013. jan. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A szerelem vakká tesz bennünket, nyilván annyira bele van szerelmesedve a barátodba, hogy neki nem megalázó az, ha ezt ki is mutatja. Szerintem ennek te nem fogsz véget vetni, csakis a barátod tudja leállítani, persze ahhoz konkrétan kellene bepróbálkoznia a csajnak, mert ha csak ennyi alapján megy oda hozzá és mondja meg neki, hogy nincs esélye nála, akkor a csaj simán le is tagadhatja, hogy ő bármit is akarna tőle. Még ha az oly nyilvánvaló is.
2013. jan. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló! Az a lényege, hogy én ezt már betegesnek gondolom, csak kíváncsi lettem volna más véleményéré is.
2013. jan. 17. 13:22
 6/9 anonim ***** válasza:
beteges
2013. jan. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem normális, idióta.
2013. jan. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a csaj megalázza magát de te is elmehetnél pszihológushoz!!!!

Erős szorongás egy vetélytárs miatt, bizalomhiány a pároddal szemben, vagdalkozás egy idegennel, tücsköt-békát hánysz ....LOL

2013. jan. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Neked meg mi bajod? Rossz napod van? Ki szorong? Nem kiabáltam én senkire semmit! Én bízok a páromban! :) És a csaj nem idegen, ha figyeltél. Köszi! :)
2013. jan. 17. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!