Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kidobnátok a párotokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobnátok a párotokat a külseje miatt?

Figyelt kérdés
arra gondolok hogy ha megváltozik a külseje akkor kidobnátok? lehet bármi oka,terhesség,gyász,depresszió . meghízik,nem borotválkozik,nem jár fodrászhoz,igénytelen lesz. kidobnátok? írjatok kort és hogy mióta vagytol együtt
2013. jan. 17. 19:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%

Igénytelenség és, hogy nem jár fodrászhoz az azért nem ugyan az.

Az elég felszínes egy kapcsolat ahol ez miatt lenne vége, akkor jobb is.

2013. jan. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
ha igénytelen lenne, és többször szólnék neki, mégsem lenne hajlandó adni magára, akkor kiábrándulnék belőle, és bizony szakítanék.
2013. jan. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Én azt a 'csomagot' szerettem meg, ami, azzal együtt, hogy igényes. Ha megváltozik, akkor az már nem az a csomag.

26F, 'mióta vagytok együtt'-et nem írok, mert ez az eddigi összes és leendő kapcsolatomra is igaz.

2013. jan. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
persze én sem arra értettem h nem jár fodrászhoz. de le lehet pontozni, számomra fontos a külső. legyen megfésülködve, zuhanyozzon minden nap, ne legyen koszos a körme, legyen jó illatú, tehát figyeljen oda magára. ha elhízik egy kicsit, az nem gond. de azért egy olyan emberrel ki képes ágyba bújni, akitől mondjuk undorodnék?
2013. jan. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak NAGYON idokolt esetben, mármint ha teljesen elhanyagolja magát, egyáltalán nem mosdik, hónapokig ugyanabban a koszos ruhákban jár, stb, tehát amikor már egészségtelen egy lakásban tartózkodni vele, akkor adnék neki egy ultimatumot, hogy VAGY az alapvetö higiéniát betartja, VAGY mehet.


Az viszont, hogy meghizik, megöregszik, nem a legújabb divat szerint öltözik, szerintem nem elég ok.


55/N - 26 éve vagyunk együtt.

2013. jan. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%
nem.Egyetlen kapcsolatomban sem. Segitettem nekik megoldani a nehézségeiket, és ujra talpra állítani őket.
2013. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
En az enyemmel megbeszeltem ezt az elhizas dolgot,mert jocskan elengedte magat miutan osszejottunk,nincs kalacszabalas,+csipsz meg csokikombo ejjel-nappal.Ha tovabb fajult volna a dolog akkor szakitas lett volna-persze ezt nem mondtam neki,nem akartam "zsarolni" meg beosztani az eletet,szepen megbeszeltuk mert ez neki se jo meg nekem se. 1ev 1 honap 30f
2013. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Csak igénytelenség esetén, de akkor repülne!


Ne részletezzük azt az emberi tulajdonságot, ha valaki azért szakít, mert terhesség után vagy egyszerűen csak a kor előrahaladtával marad rajta pár kg. Mi 13 éve vagyunk együtt (42N, 43F)

2013. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem a külseje miatt, hanem az igénytelenség miatt lenne egy nagy elbeszélgetésünk, de ha szeretem a párom, ez önmagában nem elég a szakításhoz. Pláne ha mélyebb dolog áll a változás hátterében, pl.: depresszió, gyász.
2013. jan. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Velem ezért fog szakítani a párom. 30 kilót felszedtem, és egyszerűen nem bírom leadni. 10 kiló már lement, de nagyon megszenvedtem érte. Tulajdonképpen ha csak még 10 lemenne, már elfogadhatóan néznék ki, de sehogy nem mozdul. Ha annyira keveset eszem, hogy fogyjak, akkor ájuldozom, ha többet, intenzívebben mozgok, akkor is, plusz hányinger, hányás a torna "jutalma", nem tudom, mit tehetnék.

Ultimátumot kaptam, január végéig. Csak az a baj, hogy valószínűleg hormonprobléma is közrejátszik, és 24-én fogad az endokrinológus. Maga a kivizsgálás elhúzódik egy hónapig (vérvételek a ciklus meghatározott napjain), és csak utána kezdhetem a kezelést.


Igazából őt is megértem, régebben soha nem hittem el, hogy valaki nem tud lefogyni, ha akar. Most sajna megtapasztaltam :( Persze megpróbálok beszélni vele, de az is érthető, ha ilyen súllyal nem tetszem neki. Magamnak sem tetszem, ráadásul nem jönnek fel rám a csini ruháim se :( Mindenesetre a jövőben biztos, hogy sokkal toleránsabb leszek a párommal.

2013. jan. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!