Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kidobnátok a párotokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobnátok a párotokat a külseje miatt?

Figyelt kérdés
arra gondolok hogy ha megváltozik a külseje akkor kidobnátok? lehet bármi oka,terhesség,gyász,depresszió . meghízik,nem borotválkozik,nem jár fodrászhoz,igénytelen lesz. kidobnátok? írjatok kort és hogy mióta vagytol együtt
2013. jan. 17. 19:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
55%
szólok neki, hogy kezdjen magával valamit. máskülönben igen, mi értelme lenne a dolognak akkor, ha nem indulok be rá?
2013. jan. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Kedves 10-es. Nem ez nem érthető meg a párod részéről. Tudod engem úgy tanítottak, hogy azt az embert nem csúfoljuk, aki nem tehet a dologról!

Egyébként jobb, ha menekülsz tőle... de az élet igazságos. Lesz még Ő is a másik oldalon van jó pár betegség, ami miatt ha ugyanolyan "emberi értéket" fog ki egyedül maradhat!

2013. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

Sajnálom a 10-est.

De megértem a párját is. 30 kiló azért nem 2 nap alatt ugrik fel, hanem kitartóan egészségtelen életmód kell hozzá. Egy nő ne zabáljon, és tessék tornázni rendszeresen. Sokkal egyszerűbb megtartani az alakot, mint újra elérni :(

2013. jan. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Semmiképpen nem dobnám ki, sőt ugyanúgy szeretem. A mi alakunk sem teljesen olyan, mint akkor volt, mikor megismerkedtünk, akkor mindketten nagyon vékonyak voltunk, azóta meg azért felszaladt ránk pár kilócska, de szerintem neki nagyon jól áll az a kis pocak, szerinte meg én lettem sokkal nőiesebb, formásabb. :) Ráadásul idővel már a kor is látszani fog rajtunk először kicsit, aztán jobban, szóval vannak elkerülhetetlen változások is. Az meg egyáltalán nem zavar, ha néha nem borotválkozik, borostásan is nagyon tetszik, sőt...!

De ha valami nagyobb változás lenne, az sem számítana.

Igénytelenségen nem tudom mit értesz, ha azt, hogy nem jár tiptop, divatos cuccokban az ember, akkor az egyáltalán nem érdekel. Vagy azt, ha valaki mondjuk nem fürdik, nem mos fogat, stb? Ha ilyen lenne, biztos szólnánk egymásnak, de nem hiszem, hogy erre nálunk sor kerülne.

4 éve élünk együtt, mindketten 30 felett vagyunk.

2013. jan. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nos igen,de mivan ha valakinek a kulso is fontos es elmulik a szerelem a valtozasok hatasara??Akkor is maradjanak eggyut mert "nem szep' elhagyni a masikat pl elhizas vegett? Tegye tul magat rajta es eljen boldogtalanul merthat neki ez jutott?? Es mert ha majd fordul a kocka akkor netan majd ot is elhagyjak??
2013. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

15-ös, szerintem sokszor az a legnagyobb probléma, hogy egymástól érzelmileg, vagy igényekben, vagy abban, mit tartanak értéknek és mit nem, egymástól nagyon eltérő emberek kötik össze az életüket.

Két külsőorientált ember közt valószínűleg nem lesz ilyen probléma, mert mindkettőnek hasonlóak az igényei, hasonló dolgokat tartanak a másikban értékesnek, fontosnak.

2013. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

" mivan ha valakinek a kulso is fontos es elmulik a szerelem a valtozasok hatasara"

Azért nehéz lehet szerintem egy ilyen kapcsolatot fenntartani nagyon hosszú távon, mert még ha mindkét fél odafigyel és nem hízik meg, mindig odafigyel az öltözködésére, a frizurájára, sportol, stb., egy idő után menthetetlenül arra ébredsz, hogy jesszus, ki ez a ráncos, töpörödött vénember, vagy vényasszony itt mellettem? Mi a francot szeressek rajta? :D Vagy ha valami betegség miatt megcsúnyul a másik. Még ha a lelkiismereted nem is engedi, hogy elhagyd, akkor is neked is szenvedés lesz vele maradnod, meg neki is, mert ezt érezni fogja.


Tényleg nem irigylem azokat a kapcsolatokat, amikben a szerelmet ennyire befolyásolják a külső változásai, nem lehet könnyű.

2013. jan. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ne keverjuk ide a termeszetes valtozasokat,a rancok a korral jarnak.De a testi vonzalom alapja a test,nem a jo lelek,vagy barmi mas.Nem kell odafigyelni allandoan az oltozkodesre,sminkre frizurara,de mondjuk +15 kg egy 168cm lanyon eleg nagy valtozas,es emiatt csokken a testi vonzalom ha jonne tovabbi 15 kilo akkor meg el is tunne,nem tudom ti hogy gondoljatok,es mit nem ertetek ezen- de engem nem vonzanak a 100+ kilo lanyok,asszonyok. Es bar nem a sex a legfontossab,de mindenkepp az egyik mozgatorugoja egy egeszseges kapcsolatnak. Es azt sem mondanam hogy nagyon kulombozo ertekrendunk,felfogasunk van..nagyon is hasonloak vagyunk,ebben az egy dologban viszont kulombozunk,de ez egy a kapcsolatunkra nezve- vitalis dolog,es itt a bibi...vagyis nem bibi mert letisztaztuk s jon a parom velem futni ugyhogy meg jobb lesz mint regen. 7es 15-os ujra
2013. jan. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

18-as, ha tisztáztátok, akkor meg szerintem nálatok szó sincs olyan drasztikus dolgokról, mint a kérdésben szereplő "kidobás". Az a lényeg hogy meg tudtok egyezni és nincs belőle komolyabb ellentét.


Nekem a párom valamiért ugyanolyan vonzó volt testileg 66 kilósan (ami engem is meglepett, mert előtte soha nem tetszettek a vékony srácok), mint később 86 kilósan. Az előző barátom meg 100 kiló körül volt és érte is a fene megevett testileg akkoriban. :) Nem vagyunk egyformák.

2013. jan. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!