Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit akar tőlem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar tőlem? Le kéne állnom?

Figyelt kérdés

Szép estét mindenkinek! Barátnõmmel 5 hónapja együtt vagyunk és szeretem ,de ellaposodott a kapcsolatunk. Az a helyzet hogy eléggé nehezen bírom ki csajozás nélkül. Meglátok egy szép kedves lányt azonnal feltámad bennem az ösztön.. így ismertem meg egy gyönyörû kedves lányt,akivel nagyon jóba lettem és ma áthívtam filmet nézni.. helyesnek tart stb.. ,de azt mondta hogy mint férfi nem kellek neki.. hát ma az ellenkezõjét bizonyította.... elõször is cicanaciban jött kipakolt mellel és elõször feküdt tõlem távolabb majd azzal az érvel hogy lecsúszik a párnája megigazította és közelebb jött... majd megint és a végén a vállamon volt már a feje. Aztán elkezdett csikizni majd én is õt aztán elkezdtünk játszani egymással

(Párnacsata meg ilyenek) és táncoltunk is , majd ölelkeztünk .. aztán elment tõlem és elkísértem aztán kaptam 2 puszit meg ölelést és nagyon jól éreztem magam vele és a barátnõmmel már rég nem volt ilyen jó :/ Mit tegyek? Helyre tudnám hozni a kapcsolatom? Barátnöm 15 éves a csaj is 15 én meg 16


2013. jan. 17. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd ha megraktad akkor büszkélkedj. ;)
2013. jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Büszke lehetsz magadra... No comment...

Vagyis bocs, még is: neked még nem való kapcsolat! Inkább csak éld ki magad, de barátnő nélkül!

2013. jan. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hűségből elégtelen.

A legjobb az lenne,ha választanál,és mindenkivel tisztáznád a döntésedet,valamint a döntésed okát is.

Ez lenne tőled a legtisztességesebb ezek után.

2013. jan. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem leszólni kéne a fiút. Még csak 15 éves :D

Abba igazuk van, hogy barátnőd van, biztos nagyon rosszul esne neki, ha ezt megtudná. Szerintem a barátnői, barátai révén érdeklőd meg, hogy mit érez irántad a barátnőd.

Ha nagyon szeret, és szerelmes akkor próbáld jobbá tenni a kapcsolatot, és ne csajozz! De ha már úgy van veled, hogy csak vagy-vagy...akkor közös megegyezés alapján szakítsatok.

Én is voltam már úgy pasival, hogy jobban éreztem magam vele mint a barátommal, és elgondolkoztam hogy most mivan. Szakítottam és megbántam. Úgyhogy gondold meg, addig míg a barátnőddel vagy, ne csajozz. De ha nagyon csajozni akarsz, szakíts vele és ne a szívét törd szét hogy megcsalod. 15/L

2013. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok :D ! A barátnõm nagyon nagyon szeret engemet ez látszik is,de annyira szûk szavù és eljutottunk odáig hogy nem tudunk mirõl beszélgetni ... én meg rohadt nagy dumagép vagyok...
2013. jan. 17. 21:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Már miért is a barátain keresztül kéne megtudnia,hogy mit érez iránta a barátnője?

Őszinte viszonyban élnek(vagyis csak éltek eddig),nem?

Tegyen rá még egy lapáttal,hogy nem is a barátnőjétől kérdezi,hogy mit érez iránta.15/F

2013. jan. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!