Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Hogyan lépjek ki a kapcsolatból? (bocsi, hogy hosszú. )

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves kapcsolatom. Én 22, a párom 30 éves. Eleinte az igazi mesebeli kapcsolat volt, mindenhova együtt mentünk, teljesen meg voltam győződve róla, h szeretnék majd összeköltözni vele és családot alapítani. Aztán jött vmi... volt egy máig kérdéses üzenet váltás, rejtélyes telefonszám, amit észrevettem. Tagadott mindent, de mivel én akkor gyakorlaton voltam ezért nem tudom leellenőrizni h igazat mondott-e. Egy darabig irogatott neki a csaj, és mindig törölte az üzeneteket miután kiderült, hogy rájöttem. Nagyon rosszul érintett, mert tényleg mindennél jobban szerettem. És talán azóta változott meg minden. Ezután volt még egy eset... amit szintén tagadott, de a leányzó utána megkeresett és mondott olyan dolgokat amiket csak a páromtól tudhatott..találkát is beszéltek meg, amire a párom elmondása szerint nem került sor. Mikor megkérdeztem, hogy mégis miért beszélte meg vele a talit, az volt a válasza, hogy csak úgy... :/ mintha kést szúrtak volna belém.. :( A mai napig állítja, hogy szeret, de ennyi. A szexuális életünk nulla. Ha mindketten itthon vagyunk, akkor inkább keres magának vmi elfoglaltságot ahelyett h foglalkozna velem. Lehet, hogy én gondolom rosszul, hogy egy 30 éves pasinak is szüksége van a törődésre, szeretetre, hogy néha összebújjon azzal akit elvileg szeret?! Vagy ennyi idős korra ezt "kinövi"? Nem gondolja, hogy nekem jól esne egy kis törődés? Nem értem..nem tudom, hogy miért van még mindig velem. Mikor rákérdezek, hogy miért nem foglalkozik velem, akkor a válasz az, hogy rosszul látom. De nála ez a témakör kimerül ott, hogy este elmegyünk vásárolni, haza megyünk és leül netezni vagy épp amihez kedve van. Soha nem ölel át, nem figyel rám, nem kérdezi meg milyen volt a napom...Jó, néha van közös progi, mint kiállítás vagy vacsora. De nekem ez kevés.. túl nagyok az igényeim??? Én szeretem... vagy inkább kötődöm hozzá, de nem vagyok boldog. Nem tudom, hogyan tudnék kilépni ebből... félek, hogy mi lesz utána, mi lesz nélküle :(
2013. jan. 17. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
"Beszélni szeretnék veled. (megvárod míg rád figyel) bocsi, de ez nekem nem megy tovább, szeretnék szakítani veled" Nincs más megoldás. Ezt magadtól is tudhatod....
2013. jan. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akard egyből otthagyni,hanem üljetek le megbeszélni,probalkozzatok,és ha úgyse megy,akkor lépj.
2013. jan. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, egyértelmű, vesd fel hogy ha ez igy megy tovább vége, 1 hetet adsz nei h bizonyitsa hogy szeret.. csaj vagy meg teheted , ha nem is érdekli lépj tovább, és ne aggódj, még hogy ne tudnál új kapcsolatra szert tenni? előtted a világ , ne legyél pesszimista. Ugy képzeld el az egészet, hogy most ebben a helyzetben csak saját magadat figyeld másra ne figyelj, nem pazarolhatod el az életedet kombináciokat összeadva hogy mi lehet a gond. Lépj még pedig most, mert elvesztegeted az életed, ezt javaslom neked :)
2013. jan. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ez a kapcsolat kihűlt sajnos

lépj ki mert ez így egy kalap xar ,szenvedés

ne foglalkozz vele mi lesz majd ez így csak rosszabb lesz

lépj le mert ő kényelmes és nem fog lépni

22 év még nem kor!!!

44f

2013. jan. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valami kell, hogy észbe kapjon a csávó. Féltékennyé tehetnéd valahogy, urambocsá meg is csalhatnád. Neked is jár egy kis szórakozás, az ő nemtörődömsége büntetést érdemel.
2013. jan. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tudom, hogy ki kell lépnem, minél előbb. Sajnos féltékennyé tenni nem tudom, mert nem féltékeny :/ akármit is csinálok... de beszélek vele, és lépni fogok! Köszi mégegyszer.
2013. jan. 18. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!