Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajoktól kérdezem: ha ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajoktól kérdezem: ha ír nektek pl. Facebookon egy idegen csávó (vagy akit alig ismertek) vissza szoktatok neki írni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 12:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Amúgy, Facebookon lehet úgy is levelet írni, hogy nem ismerősöd az oldalon az illető, szóval, erről ennyit, hogy fel se veszel idegeneket :D

utolsó voltam :)

2013. jan. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jan. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit szoktam visszaírni, hogy ne haragudj, biztos az én agyam lyukas, de honnan is ismerjük egymást? ilyenkor jön a szöveg, h nem ismerjük, de... és itt finoman, de határozottan leoltom.
2013. jan. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
100%
Ha nem teljesen idegen és van apropója, az azért más, mint ha teljesen idegen. Én (f) pl. már írtam így, de nem volt teljesen idegen, és volt alapja. A szövegen is múlik. Add magad, ja bejön neki, visszaír, ha nem, akkor meg úgyis mindegy.
2013. jan. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Valaki írta, h lehet úgy is írni, ha nem ismerősök... Nem mindig, be lehet állítani, hogy csak ismerősök tudjanak üzenetet küldeni...



Amúgy ha nem jelöl vissza, DE lehet neki írni, akkor esetleg egy köszönés-elköszönés és közte 2-3 mondatban leírod, hogy honnan is ismered, rákérdezel, hogy emléxik-e rád, kb ennyi. Ne írd le h szeretnél ismerkedni meg hasonló dolgok, idegesítő.


Ha teljesen idegen ír facebookon, az tényleg szánalmas, amikor így kezdi, hogy nagyon szép vagy szeretnék veled megismerkedni... Kösz, nem. Az ilyeneknek egy levelet visszaírok h bocsi nem, és ha tovább zaklat, akkor nem válaszolok, ha így is ír, akkor tiltom.


Ha láttam már valahol, akkor visszajelölöm, aztán ha ír, akkor válaszolok, amíg nem válik idegesítővé.


21L

2013. jan. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 HippieNiki válasza:
Nem
2013. márc. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy tetszik-e és hogyan ír. Ha szimpi az írás alapján, akkor visszaírok. Ha pedig nem, akkor nem.
2013. máj. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem.

13L

2013. máj. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Attol fugg, hogy mennyire adja mega tiszteletet. En altalaban nem szoktam visszairni.


12\ L

2014. okt. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!