Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet szeretni úgy valakibe, hogy csak látod az illetőt nap, mint nap, és néha beszélgettek néhány mondatot? Olvass tovább!

Figyelt kérdés
A külseje nagyon megfog, azt állítod nagyon szép, és, bár nem sokat tudsz arról milyen ember, milyen a természete, de abból amit látsz belőle (mosolygós, kedves, közvetlen), nagyon bejön!
2013. jan. 18. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, simán!
2013. jan. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bele lehet. Szerelem első látásra. És ha a vonzalom a beszélgetések, ismerkedés alatt tovább fokozódik akkor az már kész happy end.
2013. jan. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez nem igazi szerelem, hanem csak rajongás. Igazán beleszeretni valakibe csak ugy lehet hogy ismered is. Gyakran előfordul az embernél hogy valaki nagyon bejön külsőre és ahogy kezdi megismerni máris méképp gondolja, pl van hülyes szokása, vagy bunkó stilusa, mondjuk egy lányál hogy hisztis és ez csak egy kettő a sok közül ami gond lehet. Ezek és hasonlók nagyon könnyen és hamar ki tudják ábrándítani az embert.
2013. jan. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem bele lehet szeretni valakibe ennyi alapján is, maximum később nagyon gyorsan kiszeretsz belőle, amikor olyan tulajdonságaira derül fény, amik neked nem elfogadhatók. De vannak olyanok, amik csak hónapok után derülnek ki, ekkora már simán lehetünk fülig szerelmesek.

Ráadásul ha valaki nagyon tetszik az elején, akkor hajlamosak vagyunk felaggatni számunkra vonzó tulajdonságokkal és a rózsaszín köd széppé teheti a kevésbé vonzóakat is. Szóval nagyon becsapós lehet, hogy most mosolygós, kedves, közvetlen, hiszen ha esetleg te is bejössz neki, akkor jóhogy így viselkedik.

2013. jan. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik plátói szerelemnek, rajongásnak. Nem összekeverendő az igazi szerelemmel, ez attól nagyon messze van...
2013. jan. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én vagyok a nő, házas vagyok, de egy férfi már többször a tudtomra adta, hogy gyönyörű vagyok, hogy teljesen kész van tőlem, pedig semmit sem csinálok, igazából semmi konkrétumot nem mond, csak mindig keresi az alkalmat, hogy összefussunk, ha bemegyek a boltba, tuti, hogy 2perc múlva már ott van, mosolyog, néz, és vesz valami kamu valamit, csak, hogy ne legyen levágós, hogy utánam jött, de hát, nem vagyok hülye. Ez még az elején volt, akkor még nem mondta konkrétan, hogy tetszem neki.

Neki is van kapcsolata, nem élnek együtt, ismerem is a lányt futólag, nagyon aranyos.

Sokszor autózik az utcánkban, hátha találkozunk, és ilyenkor tök zavarban vagyok, mert ugyan jól esik a bókolása, de hárítok minden fajta közeledést, mert szeretem a férjem, és nem akarok a sráctól semmit! A számát is megadta egy cetlin, de eldobtam.

Ha leállunk beszélgetni, mindig valamilyen hülye dologgal szólít meg. :) Nem mondom, tetszik, mint férfi, de szó sem lehet semmiről, bár ezt soha nem is kérte, mondta!

Miért jó neki, ha állandóan a társaságom keresi, bókol, mosolyog rám, és elmondja, hogy gyönyörű vagyok, és atyaúristen? Nem értem, és sokszor már kellemetlen is kicsit, mert nem tudok mit reagálni ezekre, csak elpirulva megköszönöm! :)

Férfiak, fiúk! Mi értelme ennek?? Valami tipp??

2013. jan. 18. 14:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondd el a férjednek ha ennyire zavar! Ő majd intézkedik.
2013. jan. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyilván abban reménykedik, hogy a sok bókolás, célozgatás előbb-utóbb célt ér, ha nem is úgy, hogy elhagyod érte a férjed, hanem esetleg csak szeretői státuszba kerülhet nálad. Szerintem le kell állítanod még most, amíg nem bonyolódsz bele a dologba, mert az írásod alapján azt veszem észre, hogy kezd foglalkoztatni a dolog kicsit jobban, mint ahogy az kellene. Innentől pedig egyenes út vezet odáig, hogy továbbgondold a dolgot. Nem kell, hogy bármi történjen is, mert bár most elutasítod ennek a lehetőségét, lehet, hogy jön az életedben egy válságosabb időszak, amikor sokkal fogékonyabbak vagyunk a kedveskedésre, és máris más megvilágításba kerülnek a dolgok. Nem feltétlenül kell a férjedet beavatni, ha le szeretnéd rendezni ezt a dolgot, akkor neked kell cselekedned.
2013. jan. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az kéne még csak, hogy a férjem megtudja..

Nem fogok hazudni, tényleg tetszik a pali, és jól is esnek a bókok, kinek nem esne, de SEMMI sem lehet belőle sem most, sem később, mert nagyon szeretem a férjem, jó ember, szépen élünk, van egy kislányunk, nincs az a kaland amiért kockára tenném a házasságom! Túl sok mindent veszítenék el! Próbálom mindig más irányba terelni a beszélgetést, vagy most nem érek rá, sietek, ilyenek.. Mostanság szóba került, hogy elköltözik innen a barátnőjéhez. Az lenne a legjobb!

2013. jan. 18. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!