Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg azt mondja amit gondol? SEGÍTSÉG! SZERELMI TANÁCSRA VAN SZÜKSÉGEM!

Figyelt kérdés
van egy fiú akivel két évvel szerelmesek voltunk egymásba és vele volt az első csókom is, de én HÜLYE nem folytattam vele, hanem egy másik fiúval összejöttem... :( de most 1 év óta már megint tetszik és nagyon szeretem,szerelmes lettem belé újra, és már látom, h mit vesztettem!meg is mondtam neki, h szerelmes vok belé 1 évvel ezelőtt és azóta nem is reagált rá semmit, úgy tett mintha nem is történt volna semmi, de most szeptemberben már más volt... elkezdett nekem udvarolni,(csak az a baj,h ugyanezt csinálta más lányokkal is! :( ) és azt akarta h legyen több köztünk mint barátság, én egy kis ideig húztam ezt a dolgot és egyszer elmentem vele moziba és ott simogatott meg fogta a lábam és amikor kimentünk a teremből én nem bírtam türtőztetni magam és lesmároltam.. erre ő azt mondta h legyünk csak barátok!!!! :( és aztán másnap már nem is szólt hozzám,szemét volt nagyon és meg is bántott,de én még mindig szerettem,aztán eltelt 1 hét és megint elkezdett udvarolni! olyanokat írt h szeret, meg úgy hívott h gyönyörűségem meg stb... és írta h szerelmes belém,aztán utána gyorsan visszaírt h de csak barátként szeret!!!!én ezek után már nagyon elkeseredtem és elmondtam neki a teljes igazságot, h mennyire szeretem, erre ő azt írta h szeret ő is de ez még nem szerelem, még nem akar velem járni,de később esetleg...!és ezek után megint elkezdte ezt a szeretlek,hiányzol,te vagy a gyönyörűségem dumát,és a suliban is ölelget mint régen,de a többi lányt is ölelgeti...NA MOST AKK MI AZ ISTEN VAN??? MIÉRT CSINÁLJA AZT H SZERET MEG MINDEN ÉS AMIKOR ÉN BELEMENNÉK AKK HIRTELEN VISSZALÉP???(JÓ HOSSZÚRA SIKEREDETT...!!! :P )
2013. jan. 18. 19:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
aha
2013. jan. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
szerintem ezt azért csinálja, mert nagyon rosszul érintette, hogy anno visszautasítottad. most "szivat", mert mást nem tudok elképzelni.
2013. jan. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Az van, Gyönyörűségem, hogy te egy naiv, buta kislány vagy, akit úgy ugráltat ez a srác, ahogy kedve tartja.
2013. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

simán hülye

ennyire telik tőle

nincs valaki értelmesebb?

2013. jan. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
és akk szerinted nem is szeret már???
2013. jan. 18. 19:32
 6/19 anonim ***** válasza:
caps off
2013. jan. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 ASOT ***** válasza:
3-masnak igaza van!
2013. jan. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem akarja magát lekötni. Akit lehet azt fűzögeti de nincs olyan akit igazán szeretne, vagy legalább is nem te vagy az, és talán aki neki kéne az levegőnek nézi, és szórakozik azzal aki akad. Ne hagyd magad. Egy kicsit vonulj vissza, hátha rá jön hogy hiányzol neki, és akkor talán komolyabban vesz, ha meg mégsem, akkor meg mindegy is.
2013. jan. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat DE...én nem vok naív, tom h nem szabadna hagynom h ezt csinálja velem,de én nagyon szeretem őt,és egyszerűen nem bírom nélküle!

és nem vok vmi "fiúk kedvence" és emiatt félek h más nem szeretne ... :/

2013. jan. 18. 19:40
 10/19 anonim ***** válasza:
miért? csúnya vagy? kövér vagy?
2013. jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!