Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi háromszög. Mi legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi háromszög. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel párkapcsolatom van már 3 éve. Eleinte nagyon jól megvoltunk, aztán jöttek a hazudozások, csajozásokkal lebukások, meg hasonlók. Ezek után a bizalom az én részemről lejjebb hagyott. Sokáig féltékenykedtem, meg sokat veszekedtünk ezeken a dolgokon, aztán egy idő után már kezdett nem érdekelni, mondhatni belefáradtam. Aztán jöttek a számítógépes játékok, amik mindennél fontosabbak, és az ebből kifolyó kamuzások is és mivel játszott, kevesebbet foglalkozott velem. Az a helyzet, hogy én ez idő alatt sokat beszélgettem az egyik számomra nagyon kedves ellenkező nemű osztálytársammal. Ez már fél éve. Egyre jobban éreztem, hogy mindig többet kezdtem iránta érezni és érzem azt is, hogy ő is érez irántam valamit. Nem biztos, hogy szerelem, de erős vonzódás. Na már most. A párom ezt megtudta (nagy részt én mondtam el, mert nem akartam veszekedést) és azóta mindennap elmondja, hogy mennyire szeret, örökre velem akar lenni, meg ilyesmik. De suliban viszont még mindig nagyon jól elvagyok az osztálytársammal, rengeteget mosolygok és sokat beszélgetünk együtt. Teljesen tanácstalan vagyok, mert mi van ha ez csak egy fellángolás, mert a párom nem törődött velem annyit?! Közben nem akarok megbántani senkit, de így mind a hárman csak őrlődünk, én meg nem tudok lépni semerre. :( Segítenétek azzal, hogy elmondjátok a véleményeteket a helyzetemről?

Előre is köszönöm és elnézést a terjedelem miatt.


Mind a hárman 20 évesek vagyunk.


2013. jan. 11. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, hat ez nagyon szep a parodtol, h csak most kezdi ezt el.. boldog vagy vele? szereted? a szivedre hallgass, ne a fejedre :) ugy tudni fogod a valaszt. es ezt ugy gondold at, mintha nem lenne a harmadik. csak a lettotok kapcsolatat ertekeld.
2013. jan. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*nagyon NEM szep a parodtol
2013. jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De én úgy érzem most, hogy nem biztos, hogy jobb lenne nélküle :(
2013. jan. 13. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!