Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem csak most szerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem csak most szerettem bele a Páromba igazán, ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk együtt,nehéz első fél évünk volt,majd szuper hat hónap és egy újabb kemény év... úgy érzem csak most két év után szerettem belé szerelemmel.Eddig is szerettem,de nagyon!...Volt már hasonló helyzetben valaki? ez normális?:D
2013. jan. 18. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tudsz morze jelekkel kommunikálni, akkor normális
2013. jan. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát fura, ez inkább néhány hét/pár hónap alatt szokott végbemenni, de hát az a lényeg, hogy megtörtént. :)
2013. jan. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Thyl ***** válasza:
Teljesen az!És van egy jó hírem, szerintem ez még tartósabb kapcsolatot jelent nektek, mert nem hirtelen fellángolás,hanem volt elég idő együtt, jól megismertétek egymást, és még fokozódott a szeretet. Nekem is volt olyan, hogy sokadik évben jött az érzés, hogy igazán megszerettem. Sokkal jobb,mint az óriási érzelmek, nagy "ceji". Aztán meg koppannak. Szerintem még két év is kevés arra h vkit igazán megismerj, de ha neked fokozódik az érzésed, akkor ez azt jelenti, hogy te a párod igazi lényét szeretted meg mégjobban, és ez nagyon szép és őszinte. Sok sikert!
2013. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább csak a szó szoros értelmében vett megszeretés. Hosszú ideje vagytok már együtt, most jött el az a pont, hogy most már stabilan ragaszkodsz. Vagyis nem hinném, hogy most lettél belé szerelmes, mert azt az elején érzi az ember. Nagyon erős szeretetet, kötődést érzel most iránta, de azt még egyszer hangsúlyozom, hogy nem hiszem, hogy így 2 év múlva csapott volna beléd a szerelem villáma a rózsaszín fellegekkel meg a lábremegéssel együtt. De nem biztos, hogy baj ez, valakinek nem fontos, hogy a társa a nagy szerelme is legyen egyben. Nekem fontos, de most nem rólam van szó:)
2013. jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!