Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyáltalán létezhet ilyen? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyáltalán létezhet ilyen? Az egyik legjobb barátomba egyszer csak beleszeretek?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa egy helyzetben vagyok, ezt én is tudom. Már elég régóta ismerek egy lányt, 3 éve vagyunk osztálytársak, és majdnem a kezdetektől fogva jó barátok is. Sokat szoktunk beszélgetni, meg néha már egymás agyára tudunk menni a másik piszkálásával. :D Viszont soha az életben nem merül fel bennem, hogy több is lehetne köztünk. Egészen csütörtökig... Az történt, hogy jöttünk hazafelé busszal a suliból, mint már jó néhányszor az elmúlt években, sokat beszélgettünk. Fogalmam sincs miért, de aznap délutántól kezdve mintha valami megváltozott volna a részemről vele kapcsolatban. De ez egyszerűen nem lehet szerelem! Ha elmondanám neki ezt az egészet, el sem hinné! Semmiképp sem akarom lerombolni a jó viszonyunkat egy ilyen érzelmi botlással. Szerintetek mit csináljak??

17 évesek vagyunk mindketten


2013. jan. 19. 09:27
 1/5 anonim válasza:
Szerintem állj elé, és mondd el neki. Az a legtisztább!
2013. jan. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha

nincs barátnője

mond el neki hogy valami változott benned és nagyon kedveled meg hogy sokat gondolsz rá , hiányzik amikor nincs veled.. és ha meg nem hiszi csókold meg :D és akkor majd elfogja :D

2013. jan. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azért várnék ezzel a nagy letámadással. Várj pár hetet, hogy hogyan alakulnak az érzéseid. Lehet, hogy csak egy múló fellángolásról van szó és ha most nagy szerelmi vallomást teszel, vége a barátságnak. Én biztos leépíteném a fiú barátomat, ha elém állna egy vallomással, ha amúgy én nem lennék belé szerelmes..
2013. jan. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan jóban vagytok biztos tudod hogy ki tetszik neki. Ha nem vagy tudod hogy senki mondd el hogy gondolkoztál az utóbbi időben és úgy gondolod hogy nagyon szoros a bartátság köztetek. Neked ez nagyon fontos és nem akarod hogy elvesszen de nagyon tetszik neked és hogy neki mi a véleménye erről. Aztán lehet hogy te is nagyon régóta tetszel neki csak nem meri elmondani és arra vár hogy te lépj. Sok sikert:)
2013. jan. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Várj egy kicsit , hoyg még így maradnak e az érzéseid.Aztán ha határozottan igen, akkor csak anynit mondj neki hogy mit érzel, csak meséld el neki, nem kell egyből azt mondani hogy te szerelmes vagy belé, csak elég annyi hogy sokat gondolok rád...olyan fura..stb. és majd meglátod mit reagál, lehet ő is hasonlóan gondolja :)
2013. nov. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!