Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom huga?

Figyelt kérdés
Na szóval annyi lenne hogy van ugye a legjobb barátom velem egyidős azaz 17. És van egy 14 éves huga és nagyon bejön meg szerintem én is neki. És nem tuom hogy mit szolna hozzá ha megkérdezném töle hogy járhatnék e a hugával aki ugyebár még csak 14 de viszon gondolkodásilag és testileg is rendelkezik oylan tulajdonságokkal mint egy 17 éves. Szerintetek működhetne a dolog ha a barátom belegyezne a dologba ?
2013. jan. 17. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Te agyilag 12 vagy.
2013. jan. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az elején még furi lehet, de amúgy persze miértne.:)
2013. jan. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A fogalmazási hibákért elnézést kérek nem nagyon olvastam át csak pontosan ugy akartam leirni ahogy gonolom :D jah és az elsö válaszolonak köszi hogy még 5 évet élhetek szerinted
2013. jan. 17. 15:35
 4/10 anonim ***** válasza:

"Nappal húgom, este dugom!" :)

Elég fiatalka még. Barátodnak meg kell értenie, hogy a szerelem az szerelem.

2013. jan. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Te vagy az Harry Potter?


Ron nem fog örülni, ha "csak úgy" rámászol a húgára, bár inkább Te mint Dean Thomas vagy Michael Corner.

2013. jan. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi ez az engedélykérés, nem oviban vagytok már:D A haverodnak nem tulajdona a húga, ő egy önálló személy. Majd Ő eldönti, hogy akar-e VELED járni.
2013. jan. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk arra készülhetsz, hogyha tönkreteszed vagy bármilyen módon kiihasználod a csajt akkor a barátságnag vége és örülhetsz, ha nem töri be az orrodat.
2013. jan. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sztem kérd a barátod áldását a dologra. Mert az ilyen "külső" dolgok általában a kapcsolatokra is befolyással vannak.

De ettől függetlenül a barátodnak semmi köze nincs ahhoz, hogy te a húgával hogy kavarsz. Mondjuk elég kicsi még a húga, és ha nekem ilyen kicsi tesóm lenne, nem szívesen engedném semmilyen pasi közelébe :D De ez csak a saját véleményem.

2013. jan. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mivel a húgáról van szó, és barátok vagytok, szerintem kérdezd meg mit gondol a dologról. Mi lenne ha ... alapon.


Ha rendes, belemegy, és ha megbántod a húgát akkor megver:)erre készülj:)


bár a férjem szerint haver csaja, rokona tabu, lehet a te haverod másképp gondolja:)


26/N

2013. jan. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
te vagy az boldi?
máj. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!