Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerűen megfojt a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen megfojt a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom sehova nem enged! Annyira félt, hogy osztálykirándulásokra sem mehettem el. Egy ellenkező neművel szóba sem állhatok. Ha esetleg valaki megmer tőlem kérdezni egy teljesen mindennapi kérdést, akkor le kell neki jelentenem és onnantól kezdve nem szólhatok az illetőhöz, volt akinek még üzenetet is küldött. Az összes barátnőmet elveszítettem, mert meg kellett szüntetnem velük a kapcsolatot, hogy csak vele foglalkozzak (állítása szerint szeretethiányos). Most végre elhívtak a barátaim közös programra, de oda sem enged el, mert velem akar jönni. Nem enged el nyaralni a szüleimmel sem, mert önzőnek gondolja, hogy elmerek menni(3-4napra). A kistestvéremet(11éves) nem vihetem el szánkózni, mert féltékeny rá, hogy őt elviszem. Már puszit sem adhatok neki, nem rajzolhat nekem, nem játszhatok vele. Anyukámmal, apukámmal is ellenzi, ha beszélek, mert szerinte éppen ideje elszakadnom a családomtól. Amikor éppen nem vele vagyok, nem öltözködhetem a saját ízlésem szerint, hogy "más ne bámuljon meg", mert az övé vagyok. Egy tánccsoportnak koreográfiát tanítok be, arról is lassan le kell mondanom, mert üvöltözik velem, hogy mindenki az én fenekemet bámulja biztosan. Ha veszekedés van, kifordul önmagából ordít, kioszt és persze én vagyok mindenért a hibás. A minap már azzal fenyegetett, hogy nem vagyok jól megnevelve és ha nem változom, akkor kapok egy nagy "pofont" tőle. Szinte mindennap kívánja a szeretkezést, de adódnak napok, amikor már hulla fáradt vagyok, semmi erőm és szépen megkérem, hogy ma hanyagoljuk, akkor veszekszik velem 3-4óra hosszát, hogy megint csak milyen önző vagyok. Nagyon szeretem és vele képzelem el a jövőmet, nem szeretném elveszíteni, de egyszerűen megfolyt. Mindent megadok neki, minden figyelmemet rászentelem, amit csak tudok, de neki ez nem elég... Már nem egyszer megbeszéltem vele a dolgot, de nem változik, csak egyre rosszabb! Azzal jön, hogy nem találok jobbat nála. Mit lehet tenni?

18/L


2013. jan. 19. 12:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Éppen az, hogy ő az önző, ha ilyen dolgokat, mondd vagy csinál. Ha rám hallgatsz sürgősen ott hagyod, mert ez csak rosszabb lesz. :/
2013. jan. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Nueleth ***** válasza:
100%

Hogy mit lehet tenni? Otthagyod, és kész. Szerintem egyértelműnek kellene lennie, hogy ha valaki így bánik veled, azt nem hagyod. A lábtörlője vagy a pincsije vagy? Gondolkozz már! Én a helyedben már úgy kivágtam volna, hogy nyekken...:)


Arra meg nem is írok semmit, hogy a családod és az öcséd ellen hangol... Komolyan érthetetlen a számomra, hogy miért nem hagytad még ott.

2013. jan. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mar ne haragudj, de mit keresel meg mindig mellette???
2013. jan. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja es ennel CSAK jobbat talalhatsz valoszinuleg!

Ne higgy neki!

2013. jan. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
sztem felejtsd el ezt a srácot, igy nem lehet élni akadályoz csak
2013. jan. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon durva...


Szerintem tudod, mit kell tenned... (Csak azért ne szó nélkül tedd, értse is hogy miért.)

2013. jan. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért jársz egy őrült idegbeteggel?


Ez már orvosi eset. Tedd lapátra.

2013. jan. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Naív vagyok, azt hiszem és azt várom, hogy valamelyik nap egyszer csak ráébred, hogy ez így nem csak nekem, hanem neki sem jó és megváltozik és végre minden rendben lesz köztünk.

A családom ellen azért próbál hangolni, mert úgy gondolja, hogy túl nagy vagyok ahhoz, hogy kötődjek a családomhoz és nem velük fogok élni, nem velük fogom a gyerekemet felnevelni, nem velük fogom a hátralévő életemet leélni. Mindenáron szeretné, hogy hozzá költözzek, ami a családomtól 2-2,5 órahossza távolságra lenne és így is kevesebbet leszek legalább velük, mert szerinte a közelségük nem tesz engem teljesen függetlenné és önállóvá és így nem tudjuk élni a közös életünket majd. Próbáltam vele megbeszélni, hogy én még nem szeretnék összeköltözni, mert ez egy komoly lépés, de azt kaptam megint, hogy önző vagyok és csak magamra tudok gondolni meg persze a 3órahosszás üvöltözést, fenyegetést.

Most lett volna alkalmam az iskola által Németországba menni, nyelvtanulás céljából 1hétre, de oda sem engedett el, mert önzőség tőlem és fenyegetett napokig, hogy ne menjek ki.

Amikor közöltem vele 2 hónapja, hogy szakítok vele, hogyha nem hagyja ezt abba és adjon nekem pár nap gondolkodási időt, mert besokalltam. Hívogatott percenként, üzeneteket küldözgetett, kiírt mindenféle szerelmes idézetet a facebook adatlapomra, üzenetben zaklatott, szüleimet hívogatta, hogy beszélni tudjon velem, órákon keresztül a kapu előtt állt, hogy engedjem be. Mondhatni kezdtem bepánikolni tőle. Nem beszélve arról, hogy hónapokig pszichológushoz jártam miatta, annyira kikészítette az idegrendszeremet.

Ha meg is tudnám ezt a lépést tenni, hogy örökre véget vessek ennek, hogyan tudnám vele közölni ezt, hogy ténylegesen meg is értse, hogy elvesztett engem végleg?

2013. jan. 19. 13:03
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem itt az ideje a sarkadra állni, és rázúdítani mindent, ha nemfogja hogy mi bánt téged akkor nemis vagy neki fontos, mert ezzel csak magadat fogod tönkre tenni
2013. jan. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a srác őrült. Komolyan mondom.


Ha nem akarsz 20 éves korodra egy idegroncs lenni akkor szakítasz vele. Minél előbb, akár ma. Ahogy húzod annál nehezebb lesz.


De mivel ilyen ingatag személyiség, így javaslom, hogy menjetek oda hozzá többen (valakikkel, akik esetleg megvédenek tőle, ugyanis a leírásod alapján simán elképzelem, hogy bántalmazna), mond meg neki, hogy vége és lépj le. Tiltsd le mindenhol, cserélj telefonszámot és soha többet ne lépj vele kapcsolatba.

2013. jan. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!