Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érdekelnek a srácok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdekelnek a srácok?

Figyelt kérdés
Lassan 20 éves leszek,még sosem volt barátom,és igazából ahogy az évek telnek,egyre inkább úgy gondolom,hogy jó nekem egyedül.Annyira megszoktam már,és nem is hiányzik,hogy legyen valaki mellettem,és irányítson vagy tőle függjön egy csomó minden...Néha rámjön,hogy jó lenne,ha lenne,de csak akkor,amikor nincs kivel elmennem pl.moziba vagy sétálni. Ha közeledik felém egy srác,általában lepattintom,sokszor durvábban is,egyszerűen úgy érzem,mintha bosszút kéne rajtuk álljak,pedig még csak tapasztalatom sincs velük.El se tudnám képzelni,hogy barátom legyen,egyedül tervezek mindent,megszoktam,hogy csak magamra számíthatok,magamban sosem csalódhatok.Egyszer talán volt egy fellángolásom(4 éve!),azóta viszont senki sem tetszett.Volt,akit helyesnek tartottam,de nem ismerkedtem volna meg vele.Mi van velem?
2009. aug. 30. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valahol belül a lányok érdekelnek?
2009. aug. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Érdekes... én is hasonló cipőben járok, csak én fiú vagyok. 18 éves vagyok és nem volt még barátnőm. Nem érzem létszükségletnek, hogy legyen. Egy időben nagyon akartam de valószínű csak mert a környezetemben már mindenkinek van, de egyszer megkérdezték tőlem, hogy mért akarok. Akkor döbbentem rá, nem vagyok sem elég érett hozzá, és nem hinném bármivel is jobb lenne. Egyszer úgyis máshogy fogom gondolni de egyenlőre élvezem a fiatalságot és a legjobbat hozom ki magamból minden téren.
2009. aug. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Biztosan nem...Még egy lányra sem tekintettem úgy,mintha szeretnék tőle valamit.Barátokként "viselném" el őket csak,ez biztos.
2009. aug. 30. 17:57
 4/11 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: én is egy időben nagyon szerettem volna,de csak azért,mert azt láttam,hogy körülöttem mindenkinek van...Ha nem láttam volna ezt,nem érdekelne annyira,hogy nincs.Csak mindenki folyton ezt szajkózza: a párom így,a párom úgy,mintha ő nem is létezne...Előttem is a b.nőim mindig a párjukról beszélnek,és nagyon furcsállják,nekem miért nincs,holott nem vagyok csúnya,jól tanulok,mások kedvesnek mondanak...
2009. aug. 30. 18:00
 5/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Szintúgy... lehet ha nem ezt láttam volna nem is hajtottam volna annyira egy barátnőre. De szerintem ez csak ilyen megfelelési kényszer lehetett az ismerőseim felé. Többször megszóltak már, mert még szűz vagyok de szerintem se többet se kevesebbet nem ér az ember ha már nem szűz. Pedig nem tartom magam rondának és sportos testalkatom van. Én úgy gondolom eddig nem veszítettem semmit, szerelmes sem voltam még igazán, de ami késik nem múlik.
2009. aug. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én is lassan 20 leszek, szintén lány, és engem sem érdekelnek a fiúk. jól kijövök velük, de csak havernak tudnék elképzelni egy fiút... nem, nem vagyok leszbikus.

nem tudom, miért van, de őszintén, engem csöppet sem zavar.

2009. aug. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát én is ilyesmi helyzetben vagyok. Nekem egy barátom volt nem valami jó élmény volt az a pár hónap :/ És megmondom őszintén nekem is jobb úgy ha nem kell mindig magyarázkodnom hogy jaj most nincs kedvem lemenni. Meg most inkább itthon maradnék. Nem akarok mindig vele lenni mert lehet hogy nem voltam szerelmes ( sőt biztos) de egy idő után megunom. De szerintem ne úgy állj a pasikhoz hogy ó megint mennyi elkötelezettség meg ilyesmik hanem ismerkedj. Nem kell lepattintani mindenkit max ha nem jön be, havernak nem jó ? Meg ha már ismerkedtél egy sráccal tetszik meg kezded kedvelni de mégis inkább független típus vagy akkor beszéld meg vele is .
2009. aug. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Természetét illetően nem tudom biztosan elhelyezni a dolgot, de eséllyel a problémádnak köze lehet apukádhoz.

Azt megértem, hogy moziba, sétálni mennél ha lenne párod, na de mi a helyzet a szexszel?

Tudod, nekem is érdekes a helyzetem, szinte ugyanígy vagyok a lányokkal, lehet ki tudnánk egymást zökkenteni!

Ha szeretnél beszélni erről, kis világosságot kapni mi lehet a háttérben, privátba küldd el az msn címed! 21/F

2009. aug. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: egész biztos nincs köze az apukámhoz.Jól kijövök vele,együtt él velünk,a családjáért mindent megtesz,nagyon rendes.Úgyhogy nem talált!
2009. aug. 31. 17:41
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem csak 1xrüen eléggé későn erő típus vagy még nem érzed szükségét ami nem baj:) mindennek eljön az ideje majd 1x te is valószínű h máshogy látod majd a dolgokat:)
2009. szept. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!