Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig azok a srácok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig azok a srácok tetszenek akik észre sem vesznek és miért mindig azoknak tetszem akik engem nem érdekelnek?

Figyelt kérdés

bocsánat, ezt a kérdést inkább feszültség levezetésként írtam ki! ha valaki ugyanígy érez, itt nyugodtan panaszkodhat! de tényleg így van, és annnnnnyira bosszantó...

L/18


2010. jún. 14. 23:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
33%
akik teccenenk neked tul szépek hozzádakiknek teccel azok tul rondák
2010. jún. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, talán mert csúnya vagy és a csúnya srácok próbálkoznak nálad, vagy csak egyszerűen nincs szerencséd
2010. jún. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez van és ezért sosem jön össze semmi :( lehet hogy túl nagyok az elvárásaim?

nekem elég nehezen tetszik meg egy srác, de ha mégis akkor az ilyen 'szerelemelsőlátásra' és onnatól kezdve ki nem tudom verni a fejemből

aztán vannak azok a srácok akik próbálkoznak, de valahogy egyiknél sincs meg az a 'hatás' és minél jobban nyomulnak annál jobban undorodom agondolattól hogy összejöjjek velük ... ez tuti nem normális :S


helyesírási hibákért bocsi, csak indulatból írtam hirtelen...


16/l

2010. jún. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem vagy bombázó és szuperszép. ami feltételezés, és nem sértésnek szánom (és lehet persze, hogy nem is így van, ezért írom: csak feltételezés). csupán arra utalok, ha Te magad nem vagy vmi húdeszép, akkor nem fognak az extrahelyes pasik kinézni maguknak.

A szerényebb külsejű pasik általában szerényebb külsejű lányoknál próbálkoznak. legalábbis ha nem akarják, hogy biztos elutasítás legyen a dologból.

Te kicsit lenézed őket, amiért ők nem elég helyesek, de megkörnyékeznek, ugyanakkor Te pont ezt teszed: nem vagy túl szép, vagyis szeretnéd, ha a kiszemelted nem a külső alapján ítélne meg, ugyanakkor Te a szerényebb külsejűeket épp a külsejük miatt utasítod el.


Egyébként mondhatnám, hogy hasonló cipőben járok. Én duci vagyok, de az arcom szép, viszont az előbbi miatt nincs túl sok önbizalmam. az sem javított a helyzeten, hogy egyszer egy félbolond középkorú férfi, egyszer meg két romaférfi akart tőlem valamit... Nekem viszont az elérhetetlen menőfiú tetszett/és tetszik még egy kicsit, akit meg sem mernék szólítani...

Viszont most, hogy fogytam már látható mennyiséget, kezdek kicsit magabiztosabb lenni. Van egy másik srác, nem álompasi típus, hanem visszahúzódó, szerényebb. Megfogott benne valami, a kisugárzása. éppen az, hogy nem nagymenő, hanem valaki, aki a belsőjében rejtegeti az igazi értékeit. És vele valóban alakulnak a dolgok, van egy közös hullámhossz. :)


Szóval összességében azt tudom tanácsolni, hogy ne ítélj a külsőségek alapján! Nem tudhatod, hogy melyik közömbös külsejű fiú rejti az igazi kincseket. aki többet nyújtana, mint egy szépfiú, aki észre sem vesz.

2010. jún. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat!

az az igazság, hogy én nem kifejezetten a legmenőbb srácokat szemelem ki, sőt szeretem a kicsit fura fazonokat, a mostnai kiszemeltem is egy kis "alter-hippi". a másik probléma, hogy igaz manapság már nem gáz, ha a csaj kezdeményez, de én kéééptelen vagyok leszólítani egy srácot, pedig a kezünkbe kellene venni az irányítást csajok! :)

2010. jún. 15. 00:12
 6/33 anonim ***** válasza:
eggyüttérzek veled:D képtelen vagyok márhogyan is kezdeményezni :D már attól zavarba jövök ha szemeznek velem :D
2010. jún. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Ez velem is így van :( 19L
2010. jún. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

csak remélni tudom hogy elmúlik ez a zavarbajövök dolog :D még azzsem van időm :D bár 13 évesen is ezt mondtam xD

16/l

2010. jún. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
XD detto! utálok zavarba jönni, de sajnos nagyon könnyen elpirulok :P a flörtölés is csak 2vodka után megy :D
2010. jún. 15. 00:22
 10/33 anonim ***** válasza:
nekem is :D egyszerűen nemtudom mit mondjak, mit tegyek mert ha lejátszom az agyamban már hülyén hangzik, néz ki
2010. jún. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!