Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak barátnőmmel?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt, de nem érzem azt, hogy összeillenénk és nem vagyok belé szerelmes se. Nem mondom, hogy nem szeretem és reménykedtem is, hogy talán működhet a dolog, de nem. Azért is nehéz vele szakítanom, mert egyrészt megszerettem (nem szerelem) és már hozzászoktam, hogy nap, mint nap látom és hiányozni is fog... másrészt mert ő többet érez irántam, mint én ő iránta és váratlanul fogja érni a szakítás, nagyon fájni fog neki... egyszerűen képtelen vagyok szakítani, pedig ez nem lehet egy működőképes kapcsolat, nagyon nem illünk össze.


21/f


2013. jan. 19. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ha ezt így neki is elmondod, hogy te így gondolod/érzed akkor az jó, ha értelmes akkor felfogja és elfogadja bár lehet, hogy hisztizni fog kicsit de majd megnyugszik.
2013. jan. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mint minden normális ember.Elmondod neki
2013. jan. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már a szüleinek is bemutatott, fülig szerelmes... ahhh, miért, miért?
2013. jan. 19. 13:52
 4/5 anonim ***** válasza:

ha te most azzal fogsz foglalkozni, hogy mit fognak mondani rád akkor sose fogsz tudni szakítani vele és így csak a te életed rontod el.

meg neki is jobb ha minél hamarabb elmondod és nem húzod.

L/18

2013. jan. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minél előbb ess túl rajta. Egyikőtöknek sem jó, ha halogatod. Szépen elmondod neki, amit érzel: hogy bár nagyon szimpatikus és kedves lánynak tartod, ezért is próbáltad meg vele a kapcsolatot, négy hónap után úgy érzed, hogy nem illetek össze, nem működik köztetek a dolog, nem lettél belé szerelmes, ezért egyikőtök idejét sem szeretnéd tovább rabolni. Biztosan nagyon rosszul fog esni neki, de hát ez ilyen dolog, sajnos nem lehet kikerülni... Négy hónap után azért szerintem olyan nagy lelki törést nem fog neki okozni a dolog, épp azért szakíts vele most, mielőtt még jobban elmélyül a szerelme. Ez azért nem olyan hosszú kapcsolat még, az elején mindkettőtöknek egy kicsit rossz lesz (neki nyilván rosszabb), de utána újra nekiláthattok a megfelelő pár kereséséhez, talán legközelebb sikerül igazán hozzátok illő embert találni. :)
2013. jan. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!