Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért csalják meg a pasik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért csalják meg a pasik a párjukat, de ha már éreznek is valamit a szerető iránt, mért nem tudnak továbblépni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 18:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
Nem csak a pasik szerintem manapság a pasik azok akik komolyabb kapcsolatokra vágynak... Rengeteg bnőm, barátom van akiket ismerek és mostanában ezt veszem észre, hogy a legtöbb lány nem képes hosszabb távon is együtt maradni a pasival. Vagy csak túl sok k*át ismerek... 19/f Persze mindenhol vannak kivételek
2009. aug. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Jó kérdés. Az én párom azért csalta meg a feleségét, mert a hölgy évek óta nem nemet mondott, ha a férje megkérte, szeretkezzen vele. Habár a mi kapcsolatunk nem egészen úgy kezdődött, ahogyan a felesége hitte. Egy darabig csak egy számítógépes program segítségével beszélgettünk, amitől a neje teljesen kiakadt, nekem küldött egy levelet, amiben megírta, hogy el fog válni, stb. a férje pedig megpróbálta megmenteni a házasságát, holott semmi nem történt köztünk. Aztán 3 hónapra rá megtörtént az első csók, majd 2 hónap múlva lefeküdtem vele. Ezek után megmondtam a práomnak, hogy vagy beadja a válópert, vagy maradjon a feleségével, de akkor engem felejtsen el. Adtam neki időt, hogy átgondolja. Azt mondta, velem szeretne lenni, de amikor eltelt fél év, és semmi változás nem történt, elküldtem a fenébe. Rájöttem, neki tökéletesen megfelel így a helyzet. Otthon ki van mosva, meg van főzve, ki van takarítva, tőlem pedig megkapja azt, amit a feleségétől nem. Csakhogy megmondtam neki, hogy én nem leszek második. Azt is megmondtam, hogy én nem akarom kényszeríteni semmire, ő döntse el, mit is akar. Egyszerűen csak úgy gondolom, nem tisztességes, amit csinál sem velem, sem a feleségével. Most lehet, azt gondolod, az sem volt tisztességes, hogy belemásztam egy másik ember házasságába. Csakhogy én úgy tudom, már rég nem működött közöttük a dolog. Persze ez nem mentség, hiszen, ha én nem akartam volna vele lenni, akkor máig nem lenne közünk egymáshoz. Talán jobb lett volna, ha megvárom, hogy lerendezze a dolgokat. Mindenesetre elhiheted, én sem így terveztem, de sajnos már nem lehet visszacsinálni. Jelenleg a második tárgyalás kimenetelét várjuk. Viszont még mindig fenn áll a lehetősége, hogy visszalép. Ha így lesz, csak magamat okolhatom miatta, hiszen eddig bárkinek meséltem a helyzetről, mindenki megpróbált lebeszélni róla. Az biztos, hogy nagyon csalódott leszek, hiszen 29 éves létemre ő volt az első, akivel együtt voltam. De azért bízom benne, hogy mellettem marad.
2009. aug. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
19:21 én tuti nem ítéllek el. szóval mennyi időbe telt még átgondolta a párod az egészet és mikben mutatkozott meg, hogy komolyan gondolkodik a helyzeten?
2009. aug. 30. 19:53
 4/18 anonim válasza:
100%
ismerem a helyzetet, átéltem. Nálunk 1 évig ment a huzavona, a régi kapcsolata már nem volt jó, abba akartam hagyni, nagyon sz_r volt 2.nak lenni, de nem engedett, szerintem van abban igazság, hogy ez így kényelmes nekik, kihasználják amég lehet... Most ketten vagyunk, de bennem ott a gyanú, ha az elődömmel megtette, velem is megteszi? Szivem szerint óva intenék minden nőt az ilyen pasiktól, nagyon ki tud készíteni egy ilyen kapcsolat.
2009. aug. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Én most pont egy ilyen helyzetben vagyok. Van vki az életemben, akinek már elég hosszú ideje barátnője van. Tudom, ezért sokan elítélnek, de nem tudtam ellenállni a pasinak. Most sem tudok, amikor találkozunk, de közben meg szenvedek, mert tudom, hogy a barátnőjét sosem hagyná el. Ez így neki nagyon kényelmes. Viszont elhatároztam, hogy elég ebből, és nem lesz több találka. Mondjuk ezt ő még nem tudja. Az a baj, hogy nem akarja ezt velem abbahagyni, de a barátnőjét sem hagyja ott. :( Nem értem őt, meg a többi ilyen pasast sem, mert ha igazán szeretné a barátnőjét, akkor sosem csalná meg, és nem szédítene más lányt.
2009. szept. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Utolsó hány éves a párod akinek barátnöje van?
2009. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Azért mert a nőket szeretik minden féle szempontból kihasználni!

Az ilyen pasikkal ki kell ba*szni:-)

2009. szept. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Velem 1xfordult elő ilyen, összejöttem egy sráccalakinek volt barátnője, később szakítottak és együtt voltunk. Először én is nagyon féltem, hogy velem is megteszi. Azután nagyon a kedvemben járt, nagyon oda volt értem, még gyűrűt is vett nekem, hogy majd elvesz meg minden. A félelmem eltűnt, teljesen megbíztam benne. Aztán egy nap kiderült h van neki egy másik csaj is...lebukott. Szaktottam. Egyértelmű volt. Szerettem, de többé nem tudtam volna benne bízni. Senkinek nem ajánlom az ilyen pasikat. Aki 1x megteszi máskor is megfogja.
2009. szept. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Valaki csak a kalandot keresi sztem. Nem akarja eldobni a biztos(nak látszó) párkapcsolatát, de kíváncsi, vagy a vére hajtja...

Ha vki meg párhuzamosan ápol két, három párkapcsolatot is, azzal súlyos mentális gondok vannak...

Egyébként sok oka lehet sztem, ha vki megcsalja a párját. De annak is, h miért nem szakít.

Azt tudom, hogy én soha nem csalnám meg a páromat, nem is flörtölök mással, mert őt szeretem, és nekem megfelel így, ahogy van, és a kapcsolatunktól is mindent megkapok, amire vágyom és szükségem van.

Viszont volt olyan srác, akit "megcsaltam", de azért az idézőjel, mert szex nem volt, és az eset után már nem is találkoztam vele, a szakítást is telefonon intéztem el. Tudom, nem szép dolog, de a srác sem volt egy nagy szerelem, meg én is kis fiatal fruska voltam.

23/L

2009. szept. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Az én párom akivel már 5éve élek eggyütt,az idén csalt meg.Ő mondta h 1-szer,akivel meg megcsalt az az mondta hogy többször.Szinte szakítás lett belőle hajszál híján.

Én nagyon szeretem.Bízni 100%-ban nem tudok benne.Tök hülye vagyok,mert most neki fogok szülni gyereket.

2009. szept. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!