Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félénkebb, gátlásosabb lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénkebb, gátlásosabb lányok, ti mit tennétek, ha egy srác "elétek állna", és bevallaná, hogy szerelmes belétek?

Figyelt kérdés
Régebbről ismeritek a fiút, egy időben sokat beszélgettetek neten, kicsit meg is nyíltatok neki, és már személyesen is találkoztatok (nem randin), azóta viszont valamennyire eltávolodtatok egymástól. A srác azonban elmondaná nektek, hogy jó volt veletek személyesen is beszélgetni, hogy ti testesítitek meg azt az "ideált", akire mindig is vágyott, és hogy elfogadna benneteket olyannak, amilyenek vagytok, mert a találkozás óta is sokat gondol rátok, még mindig a mosolyotokkal álmodik stb. Ti hogyan reagálnátok? Örülnétek vagy inkább megszakítanátok minden kapcsolatot a sráccal, mert "megijednétek"? (Kisebb problémát jelenthet a földrajzi távolság, de ez a srác részéről megoldható lenne szükség esetén.) Ha lehet, akkor komoly válaszokat kérnék, fontos a dolog. Elsősorban alig huszonéves lányok véleményére vagyok kíváncsi, akiknek pl. még nem volt párkapcsolatuk, illetve nem szokták meg, hogy tetszhetnek a fiúknak, önbizalomhiányosak, nem tartják magukat szépnek/vonzónak stb. Előre is köszi. :)

2013. jan. 12. 21:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben sok minden lehet. Oda van érted, egyszerűen azt kell eldöntened, hogy te akarsz-e valamit vagy sem. :)
2013. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Bino ***** válasza:
Hát ha így elém állna valaki tuti ,hogy elalélnék a gyönyörűségtől!
2013. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Arról egy mukkot nem írtál, hogy tettszik e neked a fiú, vagy sem. mindent ennek függvényében kell tenned. Ha terhes a nyomulása. akkor egyszerűen mond meg neki. Ha tettszik, akkor meg mond meg, hogy már te is felfigyeltél rá és tényleg jó lenne egy kicsit kettesben lógni.
2013. jan. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
#1: Honnan gondolod, hogy odavan értem? Másrészt meg félek attól, hogy sok mindent elrontottam, unalmas voltam stb. Amúgy furcsa, mert korábban egyetlen lány iránt sem éreztem soha azt, amit iránta, és nem gondoltam úgy, hogy "igen, ő kell nekem, minden jó és rossz tulajdonságával együtt". Már vagy egy éve, hogy találkoztunk, de szinte minden nap eszembe jut, és éjszakánként gyakran szoktam vele álmodni (mármint pl. azt, ahogyan ott ül velem szemben, mosolyog, és lesüti a szemét, pont úgy, mint akkor, "élőben"). Viszont elég nagy a távolság köztünk, gyakorlatilag majdnem a fél ország. :(
2013. jan. 12. 21:26
 5/19 A kérdező kommentje:
#3: Bocs, ha félreérthető voltam, de én vagyok a fiú. :)
2013. jan. 12. 21:27
 6/19 anonim ***** válasza:
Félreértettelek, azt hittem te vagy a lány. :))
2013. jan. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Juj, hát én nagyjából az a kategória vagyok, amit leírtál, kivéve a nem szokták meg h tetszhetnek a fiúknak. Egy hajszállal magabiztosabb vagyok, mint amit leírtál, de talán még én is beleférek. Sok personal informationt nem adok meg, el kell hinned h én ilyen vagyok. ;) És szigorúan saját magamról beszélek, meg sem próbálom lefesteni az "átlagot".


Én tudom magamról, h nem megijednék, hanem túlságosan nyeregben érezném magam, jobban szeretem a titokzatosságot és a minimális bizonytalanságot, az számomra megfűszerezi a dolgokat. És nem vagyok érzelgős, engem a szerelmi vallomások kifejezetten taszítanak. Amerikai romantikus vígjátékba illő, a család most épp ilyen filmet néz, ezért is vagyok itt nem pedig a tv előtt. :P Én nem szeretem, ha túl konkrétan kimondják a fiúk az érzéseiket, jobban szeretem a szemükből kiolvasni. Na most ebből ne azt szűrd le h húúú milyen iszonyatos mennyiségben megtettem ezt már! Sokkal jobban szeretem, ha lassan közelítenek hozzám, egy ehhez hasonló dolog után: "...ti testesítitek meg azt az "ideált", akire mindig is vágyott, és hogy elfogadna benneteket olyannak, amilyenek vagytok, mert a találkozás óta is sokat gondol rátok, még mindig a mosolyotokkal álmodik stb." én nyálgépnek tartanám a srácot (a mosollyal álmodástól még mindig borsódzik a hátam). Nagyon sajnálom ha rosszul esett ezt olvasnod, de vmiért nekem ez már kicsapja a biztosítékot. :( Nem nagyon tudom az okát, de ez van, egyszerűen ki nem állhatom a sok lány által kedvelt (vagy csak a média által sulykolt?) romantikus sallangokat... De mielőtt még kőszívűnek tartanál nagyon is érzelmes vagyok, de nem érzelgős! Remélem érzed a különbséget. ;)

2013. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Jó, és akkor hogyan ne legyek "nyálgép"? Amúgy csak azt írtam le, amit érzek, és ez szerintem nem feltétlenül érzelgősség vagy sablonszöveg, egyszerűen nem tudom őt elfelejteni. Másrészt meg sose voltam az a nagyon titokzatos ember (max. ha pl. nem vesszük a zárkózottságomat, illetve azt, hogy valószínűleg mindig is a "kicsit különc" kategóriában lévőnek tartottak), bár bizonyos szempontból az is lehetek, mert nagyon kevesen ismernek igazán, és felszínesen sem túl sokan. Viszont ha valakit megkedvelek, akkor neki hajlandó vagyok alkalomadtán megnyílni, és olyankor nem vagyok titokzatos. Szóval nem tudom, az milyen is... Amúgy köszönöm a választ, mindenkinek köszönöm, aki reagált.
2013. jan. 12. 21:42
 9/19 anonim ***** válasza:
Fiatal koromban (20 körül) megtörtént. Nagyon félénk lány voltam, tele gátlásokkal és tetszett is a srác, de egyszerűen fülig vörösödtem és elrohantam. Utána pedig kerültem, mert nem tudtam kezelni a helyzetet. Most így visszagondolva azt hiszem jobb lett volna, ha nem személyesen mondja meg, hanem megírja, mert akkor nem jöttem volna annyira zavarba tőle.
2013. jan. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett, amit leírtál: "jó volt vele személyesen is beszélgetni... ...még mindig a mosolyával álmodik" elájulnék tőle, ha egy kicsit is tetszenél! :-)
2013. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!