Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 eves vagyok fiu es van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 eves vagyok fiu es van egy 10 evvel idosebb baratnom normalis ez szerintetek?

Figyelt kérdés

#fiatal #idossebb
2013. jan. 20. 00:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azért egyvalamibe érdemes belegondolnod. Nekem az első párom most 42 éves, én meg 35. Nagyritkán manapság is összefutunk, előfordul, és ő 45-nek néz ki, én meg 20-25-nek (a minap épp 20-nak néztek). Akkor még gyönyörű volt, amikor összejöttünk, de ma valószínűleg szenvednék mellette. Még jó hogy egy terrorgép volt és majdnem megőrültem mellette...


Szóval te 32 leszel, mikor ő 42 lesz. Ez a felállás fordítva jobb. Egy férfi ha kicsit is dolgozik magán és egészségesen táplálkozik, még 40 évesen is vonzó tud lenni egy fiatalabb nő számára is.


Nem biztos, hogy érdemes ezt erőltetni. Legalább is később valószínűleg így látnád. Vagy nem, persze, de őneki kevésbé lesz ideje tévedni (és újrakezdeni), mint neked. Őneki már most sincs sok ideje 32 évesen tévedni, és egyre kevesebb ideje lesz. Sajnos az élet rövid, az idő pedig sokkal értékesebb annál, hogy érthető és biztos alap nélkül magunkhoz kössünk embereket.


Persze ő is élhet egészségesen és lehet vonzó akkor is, de mikor akarsz apa lenni? 25 évesen? 30 évesen? Ő 35-40 évesen legyen anya? Ha ez rendben van, akkor nincs kérdés. Ha viszont nincsenek ilyen komoly terveid vele, akkor csak feltartod őt.

2013. jan. 20. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

igen, normális, ebben az életkorban ez belefér, tapasztaltabb nővel egy kaland

később már nem lesz ilyen egyértelmű, hogy együtt kell maradnotok

ne áldoz fel semmit érte, csak addig legyél vele, amíg nem jön egy jobb, fiatalabb, akivel jövőt tervezhetsz

2013. jan. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Szóval te 32 leszel, mikor ő 42 lesz. Ez a felállás fordítva jobb. Egy férfi ha kicsit is dolgozik magán és egészségesen táplálkozik, még 40 évesen is vonzó tud lenni egy fiatalabb nő számára is."


Nekem biztosan nem. Épp az ellenkezőjét látom annak, amit írsz. Olyan nők, akik 30-40 után is nagyon jól tartják magukat, és olyan férfiakat, akik már 30 után kis pocakot eresztenek, kopaszodni kezdenek, vagy (hiába jólmenű üzletemberek, drága öltönyökben!) lassan de biztosan középkorú "öreguraknak" látszanak.

Én nem favorizálom őket. Megértem, ha sok nő fiatal sráccal lép félre (több ilyen esetről tudok, persze, másrészt meg nem értem meg, nem tudom elfogadni) amikor látom a sok csinos 30-35-40 éves nőt (huszonévesnek néznek ki, ápoltak, arcra is fiatalosak) "lerobbant", mackós, hanyagul öltözködő, kissé már kopaszodó, pocakos, borostás férfi mellett. Holott a férfi néha a nővel egyidős!


A biológiáról annyit, hogy több nőismerősöm is 40 felé szült, volt aki 40 után. Tudom, veszélyesebb. De ha egy nő ilyenkor adja szülésre a fejét, ajánlatosabb is fiatalabb apukát választania egy 50-es fickó helyett, ugyanis az apa életkora is befolyásolja a megtermékenyülés sikerességét, vetélés kockázatát, stb. (30-on felül évről évre gyengébb a hímivarsejtek minősége).

2013. jan. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz azzal, hogy mit gondolnak az emberek.

Ha a barátaid, és a családod elfogadja, akkor jó. HA az ő barátai és családja is elfogadja akkor téma le is zárva.

Senki idegennek semmi köze hozzá. Ha szeretitek egymást és jó együtt akkor örüljetek egymásnak és ne aggódj hülyeségeken.

Ha a családjaitokban van probléma vagy a baráti körben akkor azért van miről beszélni, de nem egymással, hanem az elégedetlenkedőkkel.

2013. júl. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!